Prodloužený víkend s futsalem

Prodloužený víkend s futsalem

V pondělí 20. prosince 2010 se na Zimním stadionu v Chrudimi odehrají dva zápasy. Od 17:30 proběhne předzápas, který přinese exhibice mezi bývalými reprezentanty ČR s jejich vrstevníky, kteří oblékali dres ERA–PACKu Chrudim. A od 20 hodin vypukne finále Poháru ČMFS mezi Era-packem Chrudim a Balticflorou Teplice.

Zápas mezi Chrudimí a Teplicemi bude rovněž repríza letošního finále ligového play off, po němž se radovali Chrudimští poměrem3:2 na zápasy. „Teplice se zlepšily, ale stejně je porazíme!” – řekl reprezentant Lukáš Rešetár.

„Teplice se proti poslednímu ligovému zápasu, ve kterém jsme je porazili 7:0, zlepšily, tehdy bylyještě v rozjezdu. Teď to určitě bude těžší, ale doma chceme vyhrát, obhájit pohár a na chvíli Teplickým zavřít pusu. Začínají totiž mluvit dost hlasitě o útoku na vítězství v poháru, ale ten si vzít nenecháme a obhájíme ho.” – pokračoval Lukáš Rešetár.

 
Pro fanoušky také může být zajímavé sledovat, jestli tentokrát vydrží na hřišti do konce zápasu opora Balticflory Brazilec Guilherme. Ten totiž ve dvou posledních zápasech svého týmu v Chrudimi viděl červené karty a musel jít předčasně pod sprchy. Naplní v tomto směru rčení: „do třetice“?

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.