CIRQUE de GLACE – velkolepá lední show

CIRQUE de GLACE - velkolepá lední show8. února 2011, ČEZ Aréna Pardubice
Co se stane, když choreograf mnoha krasobruslařských vítězů olympiád dostane k dispozici 40 krasobruslařů, obří projekci a velkou scénu? Vznikne nejlepší choreografie a největší show na ledě roku 2011 – CIRQUE DE GLACE.

 
Italský tanečník a choreograf Giuseppe Arena začínal jako sólista baletu v  La Scale. Velmi brzy ho však okouzlil balet na ledě – krasobruslení. Jeho výlety ze světových scén na ledové kluziště byly čím dál častější a vyvrcholily dlouhodobou spoluprací s Ruskou Národní Krasobruslařskou Asociací.  Ruské krasobruslaře dovedl mnohokrát na stupně olympijských vítězů a to v soutěžích dvojic i jednotlivců.
Po tomto hvězdném úspěchu bylo samozřejmé, že právě on byl vybrán jako nejlepší italský choreograf pro zahajovací ceremoniál Zimních olympijských her v Turíně 2006

Nyní Giuseppe Arena připravuje specielně pro Českou republiku nové velké choreografie pro vystoupení krasobruslařů Cirque de Glace na českých zimních stadionech. Kromě krásných kostýmů a velkolepé projekce se tedy můžeme těšit na opravdu hvězdné zpracování příběhu o zrození Země. Jednotlivé živly a bájné bytosti z počátku věků jsou v Arenově pojetí plné energie, síly, napínavých soubojů i láskyplných objetí. Giuseppe Arena má talent pro vyprávění velkých příběhů. Cirque de Glace – příběh o zrození Země –  patří k vrcholům jeho tvorby. Na ledové ploše uvidíme nejen špičkové krasobruslaře ruské školy, ale i světové artisty, kteří celému programu dodávají další dimenzi napětí a dech beroucích výkonů. Celou atmosféru ještě stupňuje jedinečný anglický bubeník, který je se svými bubny přímo na scéně.

CIRQUE de GLACE  je lední show plná velkolepých choreografií, špičkových sportovních výkonů i krásných kostýmů. Skvěle pobaví celou rodinu, širokou kulturní veřejnost, i příznivce profesionálních sportovních výkonů.

Ceny vstupenek jsou velmi příznivé a na všech stadionech jednotné od 295 do 995 Kč.
Předprodej vstupenek je v sítích Ticket Art, Ticketportál, Ticketpro a Sazkaticket.

Termíny CIRQUE de GLACE

8. 2. 2011 – ČEZ Aréna Pardubice od 19hod
9. 2. 2011 – Tipsport Arena Liberec od 19hod
11. 2. 2011 – Tesla Arena Praha od 19hod
12. 2. 2011 – Tesla Arena Praha od 14.30 hod a od 19hod
13. 2. 2011 – Hala Rondo Brno od 15hod a od 19.30hod
15. 2. 2011 – ČEZ  Aréna Ostrava od 19hod
16. 2. 2011 – ZS Luďka Čajky Zlín od 19hod
18. 2. 2011 – KV Aréna Karlovy Vary od 19hod          

Více na http://www.jvsgroup.cz/.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.