Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Prohlášení klubu FK ERA-PACK Chrudim k semifinálovým utkáním

Prohlášení klubu FK ERA-PACK Chrudim k semifinálovým utkánímDle “Manuálu pro pořadatelské zabezpečení rizikového utkání” vyhlašujeme, na základně negativních zkušeností s fanoušky SK Slavia Praha, semifinálové zápasy (14. 4. 2010, 18. 4. 2010 a případný pátý zápas 2. 5. 2010) mezi FK ERA-PACK Chrudim a SK Slavia Praha za VYSOCE RIZIKOVÉ.

Z tohoto důvodu jsou v platnosti výjimečná bezpečností opatření:

– tribuna sportovní haly TJ Sokol Chrudim bude rozdělena na sektor domácích a hostí.

– “hosté” budou vcházet bočním vchodem – dvorem. Klub SK Slavia Praha do 18. hodiny 14.4.2010 nahlásí jmenný seznam svých fanoušků. Kontaktní osobu najdete na jejich webových stránkách klubu SK Slavia Praha.

– “domácí” budou vcházet hlavním vchodem.

– fanoušci obou klubů se prokáží osobním dokladem s fotografií. Pořadatelé u obou vchodů provedou prohlídku příručních tašek – kde zkontrolují zákaz vnášení alkoholu, plastových lahví všech rozměrů, pyrotechniky a zbraní.

– do sektoru “hostí” jsou zařazeni, z výjimečných bezpečnostních důvodů, všichni návštěvníci, kteří nemají bydliště v Pardubickém kraji. Pokud se někdo nahlásí z jiného kraje do sektoru domácích (prokazatelně zdůvodní účel), a to do středy 14.4.2010 do 18:00 hod na tel. 603 451 341 , 605 488 255 nebo na e-maily petra.panchartkova@remoex.cz nebo hamsa@igservice.cz, bude mu umožněn vstup do sektoru domácích.

 

Více na www.fkerapack.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.