Proleťte se vrtulníkem nad Chrudimí

Autor: Jaroslav KubíkChrudim – zájemci o netradiční zážitek nemusí brouzdat po slevových portálech a hledat zajímavý dárek. Město Chrudim totiž v rámci tematického roku Chrudim sportuje připravilo ve spolupráci se společností HELICZECH vyhlídkové lety helikoptérou na sobotu 5. května 2012 od od 13 do 16 hodin. 

 

 

„Ve středu jsme otevřeli výstavu věnovanou horkovzdušným balonům, která mnoho lidí zaujala. Pohled z ptačí perspektivy je totiž nezapomenutelný. Protože ale vyhlídkové lety balonem jsou finančně náročnější, rozhodli jsme se obyvatelům a návštěvníkům města nabídnout alternativu. V sobotu 5. května od 13 do 16 hodin obyvatelům a návštěvníkům nabízíme možnost vyhlídkových letů vrtulníkem Robinson R44,“ přibližuje akci chrudimský místostarosta Roman Málek.

Akci zajišťuje královéhradecká společnost HELICZECH, která pořádá vyhlídkové lety nad Karlštejnem či Prahou. „Budou to jistě příjemné a nezapomenutelné zážitky. Návštěvníci nemusí mít vůbec strach o svoji bezpečnost, neboť  o ni se postarají profesionální armádní piloti z tygří letky bitevních vrtulníků Mi-24,“ říká za organizátory Petr Nešetřil.

Pro zájemce je připravena i snížená cena. Za jednu osobu zaplatí bez koruny pětisetkorunu. Navíc po dohodě s návštěvníky může pilot zaletět nad váš dům, který si můžete vyfotit. K tomu ještě pořadatelé připravili i  fotosoutěž o nejhezčí snímek, kde výherce získá let vrtulníkem pro tři osoby zdarma všude, kde bude v tomto roce společnost létat. Maximálně tři snímky s tématem „Moje město  Chrudim“ zašlete tedy do 15. května 2012  na adresu info@chrudim-city.cz. Vaše snímky se mohou následně objevit i v propagačních materiálech města.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.