První republika ožije na Skautském plese

První republika ožije na skautském pleseJiž tradiční Skautský ples, konaný ve Skutči, se letos ohákne do nového kabátu. Tento ročník, jenž se uskuteční v pátek 10. února 2017Kulturním klubu Skuteč, totiž bude na téma první republiky. Vstupenky v hodnotě 100 Kč lze zakoupit v Květinářství Sokol na Palackého náměstí ve Skutči, nebo přímo na místě.

Plesy, pořádané skautským střediskem Ležáky Skuteč, mají již dlouholetou tradici. Letošní 27. ročník, ale přichází s novinkou v podobě motivu období první republiky. Návštěvníky, kteří mohou přijít v tradičních kostýmech, čeká předtančení SMT Skuteč, hudební doprovod kapely HB Chrast a možná přijde i sám prezident Tomáš Garrigue Masaryk. „Přijďte se pobavit na tancovačku,“ vzkazuje zástupce vůdce střediska Michael Trojtlar. Ples začíná ve 20 hodin.

Aby ani děti nepřišly zkrátka, hned druhý den v sobotu 11. února 2017 pro ně bude připraven Dětský karneval. Masky všech tvarů a barev jsou vítány v Kulturním klubu Skuteč od 13:00, kde si budou moci zadovádět a zahrát mnoho her a soutěží, které pro ně místní skauti připraví.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.