Kinotip: Kruhy

KruhyPopulární hororová série Kruh se rozrůstá o další díl, který můžete v kinech shlédnout už dnes.

Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii (Matilda Anna Ingrid Lutz – seriál Bez hranic) zneklidní změna chování jejího přítele Holta (Alex Roe – Uctívači temnot, Pátá vlna), který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře.

Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara (Bonnie Morgan – Noc hrůzy, Ďábel v těle), dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma.(CinemArt CZ)

 

 

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 2. února 2017.

 

Drama / Horor
USA, 2017, 102 min

Režie: F. Javier Gutiérrez

Předloha: Kódži Suzuki (kniha)

Scénář: Akiva Goldsman, David Loucka, Jacob Aaron Estes

Kamera: Sharone Meir

Hudba: Matthew Margeson

Hrají: Vincent D’Onofrio, Laura Wiggins, Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Lizzie Brocheré,Bonnie Morgan, Zach Roerig, Alex Roe, Matilda Anna Ingrid Lutz, Andrea Powell, Jill Jane Clements

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/230337-kruhy/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.