Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Psí festival

pesV sobotu 14. května 2016 proběhl v Agroparku v Pardubicích Psí festival.

Všichni dvounozí páníčkové zde měli možnost zakoupit pamlsky, vodítka oblečky a dokonce i postýlky nebo domečky pro své čtyřnohé miláčky, kterých tu bylo opravdu hodně. A pokud byl někdo hladový mohl si zakoupit langoše, trdelníky nebo rovnou celý oběd za dobré ceny. Domů si také mohli odnést ocenění ve formě psích odměn za nejhezčího pejska, nejlepší trik, nebo například za nejehzčí masku. Dále tu byli k vidění sportovní disciplíny jako například běh přes minové pole, dog dacing, coursing a další.  A pokud si s sebou někdo nevzal svého mazlíčka, rozhodně ani on se na této akci nenudil. Součástí programu byla ukázka Práce psů městské policie Pardubice, seminář o výchově hodného a poslušného psího parťáka ve městě nebo předvedení Dornovi metody.

Jako doprovodný program nám dělal společnost Valda tým. Petr spolu se svými kamarády nám předvedl, coValda a Petr všechno jeho kůň Vali už umí. I když takový čtyřnohý kůň má k pejskům hodně daleko, přece jenom od nich něco okoukal a napodobuje některé jejich cviky.

I když jsme se původně trochu obávali o počasí, nakonec se vydařilo a nikdo z nás nezmokl ani neumrzl.  Lidí bylo méně než obvykle, ale i přesto nás tam nebylo málo.

Takže pokud chcete vidět třeba i znovu pejsky všech různých ras a velikostí, dozvědět se nějaké novinky z psího světa, nebo se prostě jen dobře pobavit, přijďte příští rok na Psí festival do Pardubic, který pevně doufáme se znovu uskuteční a bude stejně zajímavý jako ty předtím.

 Více: http://www.psifest.cz/

           ranchuvaldy.webnode.cz/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.