Čtvrtek, 18.7.2024
HudbaKultura

Punkoví Bad Breeding svou naštvanost na Británii přenesou do Café V lese

Punkoví Bad Breeding svou naštvanost na Británii přenesou do Café V leseBad Breeding vznikli v zimě roku 2013 ve Stevenage – malém městečku severně od Londýna. Spojovalo je nadšení pro starou anarchii a pohrdání špatným chápáním identity britské dělnické třídy. Loni, několik měsíců po referendu o vystoupení z EU, vydali album Divide, které se snaží dát smysl životu v Británii po všech těch zklamáních a zmatcích. Bad Breeding toto album zahrají živě 12. září 2017 v pražském klubu Café V lese. Vstupenky za 200 Kč jsou na goout.cz.

“Na desce jsou politická témata a loňský rok nám také přinesl velká osobní traumata, na albu se jimi v několika písničkách zabýváme,” říkají členové kapely Mezi vrcholy alba patří skladby “The More the Merrier” znějící jako Icons of Filth z roku 1985 nebo písnička “Endless Impossibility”, pětiminutový nářez ve stylu Killing Joke, jen o trochu hlučnější a chaotičtější.

 

 

Na albu Divide Bad Breeding stojí po boku evropských La Vida Es un Mus a amerických Iron Lung. “Brutálně jednoduchý, intenzivní, kompaktní monochromatický hluk. The Guardin o nich dokonce napsal, že jsou nejlepší punkovou kapelou v Británii.

 

anageofnothing.com | facebook.com/BadBreeding

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.