Pyro Music Laser Fest představí v netradiční podobě i Harryho Pottera

Pyro Music Laser FestKdyž se řekne ohňostroj, většina z nás si představí noční oblohu ozářenou celou řadou barevných světel. Taková je asi nejstručnější definice ohňostroje. První ročník Pyro Music Laser Fest, který se uskuteční 28. srpna 2009 v pražské Velké Chuchli však vůbec poprvé v České republice představí velkolepou ohňostrojovou a laserovou show ve zcela nečekané a skutečně grandiózní podobě, v jaké se u nás ještě nikdy neobjevila. A dojde i na kouzelnického učně Harryho Pottera!

Ohňostroje i lasery budou ušity na míru oblíbeným melodiím a písničkám ze slavných filmů. Diváci tak ve Velké Chuchli nejen spatří výpravné barevné efekty, ale ještě k nim uslyší notoricky známé motivy z Hvězdných válek, Pirátů z Karibiku, Jamese Bonda a Harryho Pottera. Každý nový efekt, barevný gejzír či úder, je přesně vypočítán tak, aby doplňoval melodické motivy. U slavné úvodní skladby z Harryho Pottera slibují pyrotechnici neuvěřitelně kouzelnou show – takovou, že navodí v divácích skutečně atmosféru oblíbené filmové série.

Své umění zde předvedou mistři ohňostrojů – FLASH Barrandov SFX, kteří triumfovali na světovém ohňostrojovém festivalu v Cannes a patří mezi absolutní světovou a uznávanou špičku ve svém oboru. Čtyři úžasné ohňostroje nabídnou vizuální zážitek, který tady opravdu ještě nebyl. Show navíc podbarví neuvěřitelně barevné a především výpravné laserové efekty.Ohňostroj, foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.cz

To však zdaleka není všechno! Pyro Music Laser Fest není jen okamžikem rozzářené noční oblohy, ale nabízí příjemnou možnost, jak se rozloučit s letními prázdninami a celou letošní festivalovou sezónou. Je to příjemná možnost, jak strávit sympatické odpoledne za přítomnosti skvělých rockových skupin a interpretů a počkat si na příchod tmy. Na Pyro Music Laser Festu vystoupí Tam Tam Orchestra, Support Lesbiens, Děda Mládek Illegal Band a Katarína Knechtová, která na sebe poprvé výrazně upozornila ve skupině Peha.

Právě Tam Tam Orchestra se svými bubny a bubínky chystá pro diváky velmi příjemné překvapení.

Nebude chybět ani dětský koutek a spousta stánků s občerstvením s festivalovými produkty. Pyro Music Laser Fest je skutečně velkolepým rozloučením s letními prázdninami a festivalovou sezónou.

Pyro Music Laser Fest to je jeden úžasný a báječný den!

Festivalové městečko
Stánky, dětské koutky
Čtyři populární kapely
Čtyři ohňostrojové show a dvě laserové – to vše nazkoušeno na slavné filmové motivy!

 

Začátek akce: 16 hodin
Začátek ohňostrojů a laserové show: 20.30 hodin
Předpokládaný konec: 23 hodin
Předprodej v sítích: Ticketpro
Vstupenky jsou od 290,- do 890,- Kč

 

Kompletní program akce naleznete zde.

 

Pořadatel:

JVS GROUP s.r.o.
www.jvsgroup.cz
Markéta Feniková, Marketing Manager, 739 285 252
Karel Drda, PR Manager, 257 312 685

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.