Rammstein – Made In Germany 1995 – 2011

Rammstein - Made In Germany 1995 - 201112. listopadu 2011, O2 Arena Praha

Rammstein – nejkontroverznější kapela současnosti potvrdtila podzimní vystoupení v České republice. Šestičlenná úderka představí 12. listopadu 2011 v pražské O2 Areně to nejlepší ze své dosavadní kariéry!

Po úspěšné sérii koncertů v Austrálii, jižní Africe, Severní Americe a Mexiku, za které byla skupině Rammstein udělena cena Revolver Golden Awards Gods v kategorii „nejlepší živá kapela“, by se mohlo zdát, že si tento berlínský sextet udělí zasloužilý odpočinek.

O tom však u Rammstein nemůže být ani řeč, protože kapela má k vydání připravenou retrospektivu svých největších úspěchů: „Made in Germany 1995 – 2011“! Výběr bude krom 20 nejlepších skladeb obsahovat i dosud nevydané skladby a stejně tak kompletní video katalog. A právě největší hity zazní v rámci zcela nové show, se kterou se Rammstein představí 12. listopadu v O2 areně.

Velmi silné jádro kapely tvoří perfektní souhra kytaristů Richarda S. Kruspe – Bernsteina a Paula Henryho Landerse ve skvělém doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Rammstein - Made In Germany 1995 - 2011Christopha „Doom“ Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout výjimečný talent klávesisty doktora Christiana „Flake“ Lorenze, jehož klávesy dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann, který je v součastné době bezpochyby jedním z nejosobitějších vokalistů na světě. Rammstein během koncertů vytváří velkolepou show, která nechá chladným málokoho.

Již od začátků, které se datují do roku 1993, hraje kapela tvrdý a úderný metalový rock, který je však výrazně ovlivněn taneční hudbou. Rammstein vůbec velmi rádi kombinují protikladné ingredience. V jejich hudbě se na jednu stranu mísí tvrdost teutonských rytířů, texty jsou však o vztazích mezi lidmi a lásce. Díky koncertním show, kde si členové kapely mění velmi často převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají Rammstein pověst výborné koncertní skupiny. Že to pánové na živo opravdu umí, se české publikum přesvědčilo naposledy v roce 2010.

 

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S., REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ

CENY VSTUPENEK: 1090 – 1690,- Kč

VSTUPENKY V PRODEJI JIŽ OD 24. 6. 2011 OD 9:00 HOD.

 

Více informací o kapele na www.rammstein.de/  či jejich Facebooku  www.facebook.com/Rammstein

Informace o koncertě na http://www.livenation.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.