Recenze: Mini repráček

Recenze: Mini repráčekMajitelé smartphonů nepoužívají svůj mobil pouze na telefonování, psaní zpráv nebo surfování po internetu. Velká část z nás má ve svém placatém miláčkovi i nějakou tu oblíbenou písničku, se kterou by se třeba ráda pochlubila přátelům ve svém okolí. Pokud ale váš mobilní telefon nedisponuje dostatečnou hlasitostí, bývá poslech méně kvalitní.

Narazil jsem na zajímavý produkt na stránkách postovnezdarma.cz, který tohle vše může změnit. Mini repráček pro jakýkoliv typ zařízení s 3,5 mm zvukovým výstupem. Výhodou je, že z něho nevychází žádné kabely. Je totiž poháněn dvojicí AAA baterií, které vydrží až 10 hodin přehrávání. Hmotnost i rozměry 80 x 80 x 30 mm jsou také velkým plusem, protože mini repráček můžete mít neustále u sebe v kapse.

Připojíte jej k jakémukoliv zařízení. Vyzkoušel jsem MP3 přehrávač, iPad mini, iPhone 5S, Lumii 720 i HTC Desire. Je tedy kompaktibilní s nejpoužívanějšími operačními systémy současnosti. Zvuk byl na všech zkoušených zařízeních vždy čistý a o poznání hlasitější

Pokud tedy uvažujete o posílení hlasitosti a nechce se vám investovat do drahých zařízení, je právě tento mini repráček jasnou volbou.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.