Rock for People mezi 15 nejlepšími fesťáky Evropy

Rock for PeopleMelt!, polský Off, Berlin Festival a trenčínská Pohoda – tyto akce jsou společně s RfP nejlepší evropské festivaly střední velikosti roku 2011! Absolutním vítězem je Off! Jemu gratulace, vám díky.

 

 

V holandském Groningenu na setkání festivalových promotérů a hudebních producentů Eurosonic vyhlášeny výsledky de facto jediné smysluplné soutěže mezi festivaly – Europe Festival Awards. Proč? Protože možnosti ucházet se o hlasy festivalových návštěvníků mohou jen akce, které splňují standardy kvality, bezpečnosti apod. Hlasování je navíc kvalitně ošetřeno proti “fejkům” a zkreslování.

Vaše (opakujeme, výhradně VAŠE) hlasy pomohly dostat Rock for People mezi pět nejlepších festivalů střední velikosti v Evropě. Což znamená mezi 15 nejlepších festivalů vůbec. Doufali jsme, ale absolutně nečekali – proto za všechny, kteří se na RfP podílejí, děkujeme těm, kteří hlasovali, i těm, kteří nám drželi třeba jen jeden palec.

Rock for People

Z hlediska prestiže není o významu úspěchu na Europe Festival Awards diskutovat. Možná ještě důležitější jsou však kontakty, které si parta v čele s Michalem Thomesem z Eurosonicu odveze.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.