Zahájení sezóny na skákacích botách

Logo Bockujem.czDovolujeme si vás pozvat na třetí ročník neformálního zahájení venkovní skokanské sezóny “Oprášení botek 2012”. Rozhýbávání po zimním odpočinku proběhne v Havlíčkově Brodě v sobotu 7. dubna 2012 od 11 hodin. 

BOCKujem.cz
Havlíčkův Brod je strategicky umístěn zhruba uprostřed republiky a navíc kousek od dálnice, takže ideální místo na to, aby mohli přijet skokani a další účastníci odkudkoli. Na programu bude poznávací hra po městě, basket a samozřejmě skákání. To všechno v jarním tempu, tedy žádné závody. Kromě powerbockerů se můžete těšit i na triky místních parkouristů. Pro ty, kteří nezabloudí, neodhopkají pryč a nebudou spěchat do své domácí putiky, bude připraveno večerní grilování. Z důvodu logistiky zásobování se na něj hlaste nejpozději do 4. dubna 2012. Tentýž datum platí i pro nahlášení případného noclehu, který bude v omezené míře také možný. Zálohu na večerní program nevyžadujeme, věříme ve slušnost účastníků.

 

Oprašte skákačky a přidejte se k nám. Letos zveme opravdu všechny! 

 

Kdy: sobota 7.dubna 2012, od 11 hodin

Kde: Havlíčkův Brod

Sraz: parkoviště u hypermarketu Albert

Cena: zdarma (doprava a strava není součástí ceny)

 

Registrace není nutná, ale pro hladký průběh uvítáme, když o sobě dáte vědět předem. Dotazovat a přihlásit se můžete na fóru, e-maileminfo@bockujem.cz, nebo přes Zeliho icq: 242-344-445. Seznam účastníků aktualizujeme na fóru.

 

 

Související články: Powerbocking aneb sedmimílové boty

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.