Sobota, 30.9.2023
HudbaKultura

Rolling rock již za týden – POZOR od 20 hodin!

Rolling rock již za týden – POZOR od 20 hodin!Hudební projekt Filharmonie Hradec Králové s názvem Rolling rock se přiblížil. Již ve středu 29. dubna 2015 zaplní zimní stadion přes osm stovek návštěvníků, aby si užili rockové hity v symfonickém aranžmá. Již dříve jsme avizovali, že na některých vstupenkách je jiný čas začátku. Rolling rock začíná ve 20 hodin. Prosíme návštěvníky, aby přijeli s dostatečným předstihem a dbali bezpečnosti, kvůli zvýšenému počtu pohybujících se lidí!

 

 

 

 

 

 

Díky novému projektu Rolling Rock dirigenta Miloše Machka zimní stadion ve Skutči naplní rocková hudba. Po úspěšném uvedení pořadu Symphonic Queen se tentokrát vydáme po stopách rocku, hard rocku, art rocku a funk rocku do Anglie, Irska, Finska, Německa, Maďarska, Spojených států amerických, Kanady a Austrálie za kapelami jako například. Rolling Stones, Omega, Scorpions, Led Zeppelin, Deep Purple, AC/DC, Kiss, U2, Red hot chilli peppers nebo Guns n’ Roses.

 

ROLLING STONES, OMEGA, STATUS QUO, SCORPIONS, GENESIS, LED ZEPPELIN, DEEP PURPLE, RUSH, YES, OZZY OSBOURNE, VAN HALEN, AC/DC, KISS, U2, TOTO, RED HOT CHILLI PEPPERS, GUNS N’ ROSES & NIGHTWISH
Filharmonie Hradec Králové
Miloš Machek – dirigent a moderátor
Hana Škarková – soprán, Marek Olbrzymek – tenor
Mužské vokální kvarteto Q VOX
Antonín Mühlhansl – saxofon, Jiří Sova – kytara
STŘEDA 29. dubna – 20 hodin, Zimní stadion Skuteč

 

Mužské vokální kvarteto Q VOX bylo založeno v roce 1997 a jejich působení v hudbě je velmi široké. Repertoár ansámblu zahrnuje a cappella zpívané skladby napříč žánry i staletími od středověku po nejžhavější současnost. Q VOX také pravidelně spolupracuje s dirigentem a aranžérem Milošem Machkem a předními českými symfonickými orchestry. Pravidelně koncertuje po celé České republice na samostatných koncertech i v rámci hudebních festivalů.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.