Pátek, 21.6.2024
HudbaKultura

Kameny se dovalí i do Prahy – The Rolling Stones vystoupí 4. července v Letňanech

Nezastavitelní The Rolling Stones se vracejí do Evropy s turné “no filter” 2018, které odstartuje v Dublinu 17. května a do Prahy dorazí 4. července. Spolupořadatelem koncertu, který se odehraje v pražských Letňanech je Bestsport, provozovatel O2 areny.

The Rolling Stones jsou zpět na turné, jak slíbili. Jejich velkolepé koncerty proběhnou v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii, Německu a Francii, v červenci v České republice a Polsku.

V druhé části turné “STONES – NO FILTER” sponzorované Jeepem, sponzorem evropských turné The Rolling Stones od roku 2014, budou Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood pokračovat ve svém velice úspěšném a vyprodaném evropském turné, které se konalo na podzim loňského roku.

The Rolling Stones nabídnou fanouškům set list, který bude plný klasických hitů, jako jsou ‘Satisfaction’, ‘Paint It Black’, ‘Jumpin Jack Flash’ nebo ‘Brown Sugar’, a zároveň bude zahrnovat několik neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení z jejich ohromného arzenálu písní. Jako při každém vystoupení The Rolling Stones s nimi dorazí velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna.

 

 

Keith Richards – “Je to obrovská radost hrát s touhle kapelou, kterou nic nezastaví, jsme v podstatě pořád na začátku.”

Mick Jagger – ” Tahle část turné ‘No Filter’ je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa.”

Charlie Watts – “Publikum Stones je tím lepidlem, které nás drží pohromadě. Ten nejlepší pocit nejvyššího uspokojení zažívám, když se blíží konec koncertu a všichni v publiku šílí nadšením. “

Ronnie Wood – “Když se dívám na to moře lidí, pro které hrajeme, vidím jen samé úsměvy. Zahřeje to u srdce a jsem rád, že lidem přinášíme pocit štěstí. Hudba ten pocit přináší mně a zároveň i jim…je to nakažlivé. “

Turné Stones – No Filter, kterou produkuje společnost Concerts West a v České republice prezentuje Serge Grimaux ve spolupráci s Bestsport, začíná 17. května v Dublinu (Irsko) a poté zamíří do Londýna, Manchesteru, Edinburghu, Cardiffu, Berlína, Marseille, Stuttgartu, Prahy a Varšavy (podrobnosti viz níže).

 

The Rolling Stones

 

K dispozici bude omezený počet VIP balíčků. Nabídky balíčků mohou obsahovat úžasný výběr vstupenek – včetně vstupenek do ultra-exkluzivního No Filter Pitu – limitovanou edici litografií, VIP upomínkové předměty a mnohé další věci. Fanoušci mohou také využívat různé cestovní balíčky, které budou k dispozici ve všech městech. Více informací naleznete na www.rollingstones.com.

 

STONES – NO FILTER – EVROPSKÉ TOUR 2018

produkuje Concerts West

sponzoruje společnost Jeep®

KVĚTEN

ČT 17 DUBLIN CROKE PARK IRSKO *

ÚT 22 LONDÝN LONDON STADIUM UK

ČERVEN

ÚT 5 MANCHESTER OLD TRAFFORD FOTBAL STADIUM UK

SO 9 EDINBURGH BT MURRAYFIELD STADIUM UK

PA 15 CARDIFF PRINCIPALITY STADIUM UK

ÚT 19 LONDÝN TWICKENHAM STADIUM UK

PÁ 22 BERLÍN OLYMPIC STADIUM NĚMECKO

ÚT 26 MARSEILLE ORANGE VELODROME FRANCIE

SO 30 STUTTGART MERCEDES BENZ ARENA NĚMECKO

ČERVENEC

STŘEDA 4. 7. 2018 PRAHA LETIŠTĚ LETŇANY ČESKÁ REPUBLIKA

NE 8 VARŠAVA NÁRODNÍ STADION POLSKO

 

The Rolling Stones

 

Posledních osmnáct měsíců jsou The Rolling Stones na vrcholu po vydání cenou Grammy oceněného alba “Blue & Lonesome”. Produkovali také kritikou oceňovaný dokumentární film zaměřený na jejich průkopnickou show na Kubě ‘Olé Olé Olé! – cesta po Jižní Americe’, který režíroval Paul Dugdale.

K dispozici budou vstupenky k stání i sezení a jejich ceny začínají na 1990 Kč. Na jednu transakci bude limit 8 kusů vstupenek. Vstupenky budou k dispozici v pátek 9. března v 10 hodin ráno.

Nenechte si ujít událost vašeho života!

www.rollingstones.cz

http://www.facebook.com/therollingstones

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku hudební nadšenec, tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a (ne)zlobí! www.FotoZajda.cz