SARAH BRIGHTMAN míří do Česka s vánočním koncertem ROYAL CHRISTMAS GALA

SARAH BRIGHTMANPo dlouhých 13 letech vystoupí SARAH BRIGHTMAN, nejskvělejší soprán všech dob, v Praze. V prosinci bude, spolu s GREGORIAN, součástí Královského vánočního koncertu ROYAL CHRISTMAS GALA. „Sarah a Gregorian budou mít 3 pěvecké hosty výjimečných kvalit, šestičlennou kapelu a symfonický orchestr. Koncert se uskuteční 16. prosince 2017 v pražské Tipsport Areně,“ uvedl pořadatel Miroslav Bučko.

SARAH BRIGHTMAN je nepochybně jedním z nejskvělejších hlasů všech dob a patří mezi nejvýznamnější světové umělce. Více než třicet let zní její hlas z divadel, arén i stadionů a uchvacuje miliony fanoušků na celém světě. Skladba “Time To Say Goodbye“, kterou Sarah nazpívala s Andreou Bocellim, se stala obrovským mezinárodním hitem. U nás jsme tento duet mohli slyšet 7. 5. 2017 v rámci pořadu TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ, kde Milan Peroutka zvládl neuvěřitelným způsobem oba party, mužský i ženský. Porotce Janek Ledecký prohlásil „To je nádherná písnička, mne by nenapadlo, že to zazpívá jeden člověk, a Vy jste jí zazpíval výborně.

SARAH BRIGHTMAN, byla inspirací hudebního skladatele Andrew Lloyd Webera pro napsání nejúspěšnějšího muzikálu všech dob Fantom opery. Sarah zářila dlouhé roky v titulní roli Christine Daaé při uvádění muzikálu v Londýně i na Broadwayi. Také jako jediný umělec měla tu čest zpívat hlavní skladbu na dvou zahajovacích ceremoniálech olympijských her, 1992 v Barceloně a 2008 v Pekingu.

SARAH BRIGHTMAN

GREGORIAN se za 18 let svého působení na hudební scéně stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. Osm úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky to je hudební skupina, která dovedla svou hudbu až k magické dokonalosti – každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii.

GREGORIAN jsou jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů a dokonalý sborový zpěv – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek.

SARAH BRIGHTMAN

ROYAL CHRISTMAS GALA je slavnostní vánoční show se špičkovými umělci, úžasnou scénou a úchvatnými světelnými i vizuálními efekty. Sólové skladby, dueta a další skvělé hudební kompozice se skládají z tradičních vánočních skladeb, ale zazní také největší hity Sarah Brightman i Gregorian.

Přijďte si s námi užít vánoční atmosféru, pohodovou náladu a samozřejmě ty nejlepší vánoční skladby AVE MARIA, SILENT NIGHT, MERRY CHRISTMAS z pera Johna Lennona a mnoho dalších. Moc se na Vás všechny těšíme.” Sarah Brightman a Gregorian

SARAH BRIGHTMAN

Bude to rozhodně nejkrásnější vánoční koncert letošního roku. Projekt ROYAL CHRISTMAS GALA se představí v mnoha zemích Evropy a má ambici se stát pravidelnou vánoční akcí.

 

 

www.royalchristmasgala.cz   |   www.royalchristmasgala.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.