Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Sbírka energie a podpory pro chrudimské zdravotníky – OSLAĎTE SPOLU S NÁMI ZDRAVOTNÍKŮM ŽIVOT

Všichni procházíme vyčerpávajícím obdobím, ale zdravotníci často na pokraji duševních i fyzických sil. Proto jsme se rozhodli uspořádat sbírku ENERGIE A PODPORY, která probíhá u nás v obchodě MLSNÝ PECIVÁL na Resselově náměstí v Chrudimi.

Nezáleží na velikosti daru ani na tom, kde byl zakoupen. Kdo chce, může něco vyrobit nebo poslat vzkaz. Lidé nejčastěji darují čaj, čokoládu, oříšky, ale také veselé ponožky, ovoce, džusy, krémy na ruce, píší vzkazy. My jako obchod budeme pravidelně posílat balíčky s kávou. Setkali jsme se se samou pozitivní odezvou. Někteří lidé sami zvažovali, že by zdravotníky nějak podpořili, ale nevěděli, jakým způsobem to udělat, takže naši sbírku uvítali.

 

Chrudimští záchranáři

 

Ve čtvrtek 11. března byly po týdnu trvání sbírky předány dvě velké plné krabice. Prostřednictvím záchranářky Hany Binkové bylo vše doručeno na ARO, interní JIP, interní příjem a zdravotnickou záchrannou službu do chrudimské nemocnice. Na Facebooku se potom objevovali dojemné a milé zprávy, že to zdravotníky potěšilo. Jsou věci, které penězi nezaplatíme a tímto jim děkujeme, jsou to borci. Se sbírkou budeme pokračovat tak dlouho, dokud nám to bude dávat smysl. Už nyní máme zase plné koše. Vše bude předáno do posledního oříšku a zrnka kávy, čímž děkujeme všem, kteří přispěli.

 

Organizátor sbírky:

Jana Švecová 

Obchod MLSNÝ PECIVÁL
Resselovo náměstí 135
537 01  Chrudim

Telefon: 603 265 424
E-mail: mlsnypecival@email.cz

www.mlsny-pecival.cz

 

Oslaďte si život!

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.