Úterý, 16.4.2024
Ostatní volný časVolný čas

Screamers v chrudimském Šapitó

Screamers v šapitó - Vojta alias Nadja , foto: (c) 2010 Jaromír Zajíček FotoZajda.cz10. listopadu 2010 od 19 hodin, Divadlo Karla Pippicha Chrudim

Zbrusu nový pořad travesti skupiny Screamers, který měl premiéru 4. října 2010 zavítá i do chrudimského divadla. Tentokrát se celé představení odehraje v duchu cirkusového šapitó.

Během více jak dvou hodin se na pódiu vystřídá několik slavných zpěvaček české i zahraniční scény. Chvilku se po pódiu bude prohánět Shakira, Helena Vondráčková a mnoho dalších, které dokáží Jarda, Sergej, Alexander, Vojta a Lukáš senzačně napodobit, a to nejen pohyby, ale v některých případech i věrohodnou vizáží. Nelze zapomenout ani na Láďu – manažera a konferenciéra skupiny, který celým večerem bude s Vojtou, jako vždy, provázet.

Vystoupení se ale neodehraje pouze na pódiu, několikrát za večer budou zapojeni i diváci, a to převážně muži, kterých se doufejme nepřijde podívat jen malá hrstka.

Travesti skupina se pravidelně vrací do Chrudimi a vždy ji čeká plné divadlo – převážně tvořené ženským publikem .

Skupina se nedávno účastnila i soutěže Česko – Slovensko má talent. Tak se přijďte přesvědčit na vlastní oči, zda ho opravdu má!

 

Datum: středa 10. listopadu2010
Začátek akce v 1900
Místo konání: Divadlo Karla Pippicha Chrudim

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.