Zimní Rychtář Fest v Herálci

zimni_rychtarKulturní dům Herálec u Žďáru nad Sázavou si připomene v pátek 12. listopadu 2010 atmosféru oblíbených akcí Léta s Rychtářem. Uskuteční se tam zimní verze festivalu Rychtář Fest, který se koná každé léto v amfiteátru hlineckého pivovaru.

V rámci Zimního Rychtář  Festu v heráleckém kulturním domě představí své nové album Klasika punkrocková legenda Visací Zámek. Jejich aktuální singl a videoklip s názvem 50 boduje v hitparádách a útočí na úspěch písně Známka Punku. Samozřejmě na koncertu zazní i nesmrtelné hity jako Traktor, Cigára a mnoho dalších, které skupina vyprodukovala za svoji osmadvacetiletou historii. Velkou zajímavostí je, že po celou dobu hraje Visací Zámek ve stejném složení.

Program festivalu dále obohatí skáčkaři Fast Food Orchestra, kteří jsou pravidelnými hosty letních Rychtář Festů, a svoji premiéru v kulturním domě Herálec si odehraje partička Dukla Vozovna. Jejich double harmonic punk následuje kroky spřízněné Vypsané Fixy a z rodilých Pardubic začínají dobývat českou klubovou a festivalovou scénu.

Vstup do kulturního domu Herálec v pátek 12. listopadu bude umožněn už po šesté hodině. Autobusový svoz zdarma z blízkého okolí pojede také neobvykle o hodinu dříve. Program tří interpretů je totiž delší než běžné herálecké koncerty a zábavy, první kapela tak začne hrát již před osmou hodinou. Po koncertech bude následovat tradiční rockotéka.
Vstupenky na zimní Rychtář Fest s Visacím Zámkem, Duklou Vozovnou a Fast Food Orchestra jsou k dostání v běžných předprodejích za 180 Kč. Na místě bude cena 230 Kč.

Více informací naleznete na stránkách www.kdheralec.cz nebo na www.facebook.com/kdheralec

Další program KD Herálec 2010:
20.11. KRYŠTOF
04.12. DIVOKEJ BILL + POLEMIC
17.12. UDG + IMODIUM
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.