Sensation se vrací do pražské O2 areny

Nejslavnější světový event Sensation po pěti letech opět navštíví pražskou O2 arenu. V sobotu 23. června 2018 Sensation přinese zcela novou spektakulární show. Praha se tak stane první evropskou metropolí, kde se tento nový koncept představí. Mezi lety 2007 – 2013 se v Praze uskutečnilo 7 vyprodaných edicí této veleúspěšné akce. Poslední evropská Sensation “The Final” proběhla loni v místě svého vzniku – Amsterdamu.

Předprodej vstupenek začal v úterý 23. ledna v síti Ticketportal.cz a během několika dní se podařilo vyprodat dvě první vlny. Aktuálně se prodává třetí vlna, takže určitě nezmeškejte šanci si vstupenky pořídit. Ty jsou v prodeji tradičně v několika kategoriích: základní vstupenky (Regular Ticket) na plochu a přilehlé tribuny, VIP vstupenky (VIP Ticket) na exkluzivní terasu a Golden vstupenky (Golden Ticket), umožňující užít si večer v luxusním klubovém patře s cateringem.

Sensation vznikla v roce 2000 v Amsterdam Areně původně jako jediný event, avšak během následujících let se z ní stal celosvětový fenomén. Do dnešního dne navštívila Sensation 34 zemí a přivítala více než dva miliony návštěvníků z celého světa. Získala ocenění Nejlepší event roku v zemích jako Holandsko, Německo, Austrálie, Brazílie, či Dánsko. Sensation využívá pozitivní sílu hudby a tance jako univerzálního jazyka propojujícího miliony lidí po celém světě. Sensation spojuje všechny na tanečním parketu a vytváří neopakovatelnou atmosféru pospolitosti. Mnohatisícový dav oblečený v bílém pohltí přívalová vlna jednoty a euforie.

Více informací na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.