Úterý, 16.4.2024
Recepty a vařeníVolný čas

Skleněný panel do kuchyně – moderní bytové dekorace

Výzdoba kuchyně je velmi často komplikovaná. Často zjišťujeme, že na velmi omezeném prostoru potřebujeme sladit barvy a materiály, abychom vytvořili originální a jednotnou kompozici. Nechceme přece udělat chybu při vytváření takto důležitého v našem každodenním životě interiéru. Proč bychom měli zvážit volbu kuchyňských skleněných panelů?

Vzhledem k činnostem prováděným v kuchyni musí být použité materiály odolné vůči vodě, vlhkosti a nečistotám, které může způsobit stříkající olej nebo třeba omáčka na špagety…

Jednoduchou a levnou možností výzdoby kuchyně je použití kuchyňských skleněných panelů namísto tradičních kachliček.

Skleněný panel do kuchyněJAK NAINSTALOVAT SKLENĚNÝ PANEL V KUCHYNI?

– Před montáží byste se měli zbavit starých kachliček. Jen málokdy se stane, že je povrch dostatečně rovný, abychom přímo na něj mohli umístit svůj skleněný panel.

– Ujistěte se, že jste si zvolili skleněný kuchyňský panel, který bude barevně ladit s interiérem, nebo přizpůsobte vzhled své kuchyně ihned po montáži skleněného panelu. 
– Pokud je vaše akrylová dekorace správně oříznuta, tzn. má správné rozměry, neměla by její montáž být nijak obtížná.

NĚKOLIK PŘEDNOSTI SKLENĚNÝCH KUCHYŇSKÝCH PANELŮ

– Skleněný panel se čistí mnohem snadněji než kachličky. Není třeba se starat o spáry a jejich odlupování nebo změnu barev. Vlastnosti akrylu je, že na něm nevzniká plíseň.

– Nástěnný skleněný panel je moderní metodou na osvěžení kuchyně a stylovou dekorací zdí, která jí rozzáří.

– Montáž kuchyňského skleněného panelu vám ve srovnání s montáží tradičních kachliček zabere mnohem méně času.

– Barevné kachličky mohou být nákladné a také je velmi omezena nabídka jejich barevných variant. Skleněný kuchyňský panel umožňuje vytvořit originální nástěnnou dekoraci za stejnou, nebo i dokonce nižší cenu.


Renovace vzhledu vaši kuchyně pomocí skleněného panelu je ideálním východiskem, když chcete ušetřit čas a peníze. Díky tomuto modernímu řešení se již nikdy nebude chtít vrátit k tradičním kachličkám. Seznamte se s naší nabídkou skleněných kuchyňských panelů na adrese: www.tulup.cz/sklenene-panely-do-kuchyne.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.