Středa, 22.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Smajlíci – zábavná rodinná hra nabitá emocemi

Smajlíci - zábavná rodinná hra nabitá emocemiNa podzim se na českém trhu objevila nová hra Smajlíci od Fantasy Flight Games, která je ze stejné edice jako velmi úspěšné Černá ovce či Tučňáci.

Kdo by dnes neznal smajlíky? Pár znaků, které nahradí vyjádření pocitů celou větou…
V této zábavné rodinné hře zažijete radost, smutek, překvapení i zlost a to vše právě díky smajlíkům v roztomilém grafickém provedení!

Smajlíci jsou karetní hra o usměvavých tvářích pro čtyři až osm hráčů. Tato rychlá karetní hra od autorů Bruno Faidutti a Gwenaël Bouquin, ozdobená vtipnými ilustracemi výtvarníků Antonia Dessiho a Bena Prenvosta, obsahuje 82 karet plných zvláštních pestrobarevných obličejů  založených na populárních emotikonech neboli smajlících. Během sedmi rychlých kol se každý hráč snaží získat karty jednoho typu v co nejvyšší bodové hodnotě. Každé další kolo přináší nová překvapení, jak se mění cena vyložených karet a jak do hry přicházejí další a další škodící karty. Pouze ten hráč, který v daném herním kole získá nejvyšší skóre (a možná i hráč, který mu podal pomocnou ruku – pokud se nějaký takový najde) má šanci získat nějaké body. Všichni ostatní mají smůlu.

Smajlíci - zábavná rodinná hra nabitá emocemivýrobce: Fantasy Flight Games
distributor: ADC Blackfire
doporučený věk: od 8 let
doba hraní: 30 minut
počet hráčů: 4 – 8
prodejní cena s DPH: 399 Kč
jazyk: tato hra je kompletně v češtině

 

 

 

Hru lze zakoupit zde – http://eshop.blackfire.cz/detail3586/detske/smajlici.

Hru si budete moci přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Více na http://www.blackfire.cz/ a http://www.hraj.cz/.

ADC Blackfire

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.