Pátek, 3.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Soutěž o vstupenky na Interbeauty Prague

Soutěž o vstupenky na Interbeauty PragueMezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se stal bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Koná se 7. – 8. září 2012 na Výstavišti Praha a již tradičně bude zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi budou tradičně kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo.

Chcete-li vyhrát volné vstupenky na tuto show, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebookuodpovězte na soutěžní otázku a svoji odpověď zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Interbeauty Prague” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 5. září 2012. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem a vstupenky jim budou zaslány poté poštou na adresu uvedenou v e-mailu.

 

Soutěž již byla ukončena!

Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena.

 

Soutěžní otázka:

  Co navíc získá návštěvník zakoupením vstupenky na Interbeauty Prague 2012?

  1. vstup na koncert Coldplay
  2. vstup na vodní zamilované představení Křižíkovy fontány
  3. vstup na další ročník Interbeauty Prague

  A pro ty, kteří snad štěstí mít nebudou, tu máme zlevněnou vstupenku na tuto vyjímečnou akci – ke stažení je zde: http://www.interbeautyprague.cz/o-veletrhu/vstupenka-se-slevou.html.

  Interbeauty Prague

  Více o akci na www.interbeautyprague.cz a na Facebooku akce.

  Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.