Sobota, 9.12.2023
Soutěže

Soutěž o vstupenky na Léto s Rychtářem

Soutěž o vstupenky na Léto s Rychtářem11. srpna 2012 – Léto s Rychářem, Hlinsko v Čechách 

Další zajímavý, téměř až festivalový program ve stylu rocku a ska, nabídne třetí akce Léta s Rychtářem 2012. Večeru bude vládnout slovenská partička Horkýže Slíže, která kromě úspěšných hitovek LAG Song, Malá Žužu, Silný Refrén a dalších nabídne úspěšnou novinku V pí* na lehátku. Příznivce SKA jistě potěší nejznámější česká kapela Sto Zvířat. Premiérové vystoupení si v amfiteátru odehrají Pipes & Pints se svým zajímavým spojením rocku, punku a ska obohaceným o netypický nástroj – dudy.

 

 

Chcete-li vyhrát vstupenky na tuto akci, staňte se fanoušky našeho portálu na Facebooku a odpovězte na tři jednoduché soutěžní otázky a své odpovědi zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Léto s Rychtářem 2012” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 9. srpna 2012. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem 10. srpna 2012 a své vstupenky si vyzvednou u hlavní pokladny akce po předložení výherního e-mailu.

POZOR! Soutěž byla ukončena!

Soutěžní otázky:


Která kapela vystoupí premiérově na této akci?

  1) Horkýže Slíže
  2) Sto zvířat
  3) Pipes and Pints
  4) Polemic

Kolik druhů piva najdete u Rychtáře?

  1) pět
  2) šest
  3) sedm
  4) osm

Kolik fanoušků má Facebook Léta s Rychtářem (official)?

  1) do tisíce
  2) do dvou tisíc
  3) do tří tisíc
  4) přes tři tisíce

Soutěž o vstupenky na Léto s Rychtářem

Náš portál Chrudimka.cz je již tradičně mediálním partnerem celé série akcí Léto s Rychtářem.

Více informací o koncertech Léta s Rychtářem 2012 naleznete na stránkách www.rychtar.czwww.letosrychtarem.cz nebo na facebooku pod názvem Léto s Rychtářem (official) či přímo na Facebooku akce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.