Pondělí, 15.7.2024
Soutěže

Soutěž o vstupenky na Půlnoční turné Václava Neckáře

Soutěž o vstupenky na Půlnoční turné Václava NeckářeVáclav Neckář korunuje úspěšný návrat na pódia a přední příčky tuzemských prodejních TOP TEN velkým vánočním Půlnočním turné. To absolvuje spolu se skupinou Bacily listopadu a prosinci na deseti koncertech na zimních stadionech a ve sportovních halách po celé republice. První koncert z vánočního turné Václava Neckáře se uskuteční necelý měsíc po jeho narozeninách – 17. prosince (pozor změna termínu!) v ČEZ Aréně Pardubice.

Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert v Pardubicích, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebookuodpovězte na soutěžní otázky a svoji odpověď zašlete spolu s vaším celým jménem, jménem na Facebooku a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Půlnoční turné” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 10. prosince 2012 (prodlouženo). Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem a vstupenky jim budou zaslány poté poštou na adresu uvedenou v e-mailu.

 

Soutěž již byla ukončena!

Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena.

 

Soutěžní otázky:

  1) Půlnoční turné se uskuteční v roce 2012 v kolika městech?

  1. třech
  2. čtyřech
  3. pěti

  2) Kdo tvořil pěvecké trio Golden Kids?

  1. Václav Neckář + Helena Vondráčková + Eva Pilarová
  2. Václav Neckář + Eva Pilarová + Marta Kubišová
  3. Václav Neckář + Helena Vondráčková + Marta Kubišová

  3) V kterém filmu nehrál Václav Neckář?

  1. Ostře sledované vlaky
  2. Byl jednou jeden král
  3. Skřivánci na niti

   

  Pozor! Přichází nám mnoho soutěžních e-mailů, ve kterých chybí požadované údaje, jako jsou například vaše adresa či jméno na Facebooku – důležité pro ověření, zda jste fanouškem portálu Chrudimka.cz. Tyto e-maily bohužel vyřazujeme pro nesplnění podmínek soutěže.

   

  Vstupenky na Půlnoční turné Vánoce 2012 jsou v prodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz, Ticketportal www.ticketportal.cz a v prodejnách sítě Bontonland –  www.bontonland.cz v cenách od od 490 do 790 Kč.

     

  Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.