Vinobraní změní Herálec k nepoznání

heralec_podzim2012Tradiční koncertní sál v Herálci, kam pravidelně míří ty nejlepší kapely z domácí scény, se jeden den v roce mění k nepoznání. Na svědomí to má znovuobnovená tradice historicky velice oblíbené zábavy Vinobraní. Již potřetí se herálecký kulturák promění ve vinohrad, tentokrát v sobotu 13. října 2012.

Přímo v sále vyroste vinohrad, ze kterého si při troše šikovnosti budete moci utrhnout svůj hrozínek vína. Pokud však budete mít smůlu, skončíte jako každý chycený lupič ve vinné base, kde poteče víno proudem. Samozřejmě se můžete těšit i na burčák a především neopakovatelnou atmosféru. Oblíbenost a netradičnost této akce vystihuje fakt, že od prvního ročníku je Vinobraní v Herálci vyprodané.

Hudebně tuto akci doprovodí téměř zdomácnělá kapela Normal 03, jejíž historie není o nic kratší než akce samotné. Za dobu své existence se v kapele vystřídalo mnoho muzikantů, kteří si předávají povedené předělávky domácích i zahraničních interpretů obohacené o vlastní tvorbu. Na světlo světa se tak dostávají písně, které bavily mnoho generací zpátky.

Vstup do sálu bude umožněn po sedmé hodině, oficiální zahájení proběhne kolem deváté. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, cena vstupenek na místě je 100 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2012 (13 let koncertů v KD Herálec)
29.09. Mogul Rock
13.10. Vinobraní (Normal 03)
27.10. Mandrage
10.11. UDG + Rybičky 48 + Nebe
24.11. Harlej
01.12. Mikulášská zábava (Normal 03)
15.12. Vypsaná Fixa + Sto Zvířat
25.12. Štěpánská zábava (Normal 03)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.