SOUTĚŽ o vstupenky na 4TET

Termín soutěže 4. 4. – 14. 4. 2018

Festival Pardubické hudební jaro přivítá vokální seskupení 4TET. V pondělí 16. dubna od 20:00 hodin vystoupí toto vokální seskupení v obsazení Jiří Korn, Jiří Škorpík, Davit Uličník a Dušan Kollár na Zimním stadionu v Chrudimi.

V pondělí 16. dubna návštěvníci Pardubického hudebního jara mohou zažít neopakovatelnou atmosféru koncertu populárního vokálního seskupení 4TET. Toto hudební těleso už více než 15 let udivuje diváky neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. Soubor byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002 v souvislosti s připravovaným tanečně excentrickým představením „TEP“ Jiřího Korna. Kvartet tvoří Jiří Korn – baryton, Jiří Škorpík – baryton, David Uličník – tenor a Dušan Kolár – bas.

Poprvé se tito „muži v černém“ představili skladbou „How Deep Is Your Love“ v provedení a capella. Bouřlivá reakce publika, stoupající zájem posluchačů, vystoupení po celé ČR i v zahraničí a časté účinkování v televizních pořadech byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů a k nazkoušení koncertního programu a k vydání tří CD. Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Kromě skvělých vokálních výkonů všech protagonistů je seskupení známé i nepřehlédnutelným designem kostýmů Marie Markové a Jana Boušky. Pověstné jsou i jejich originální pojetí a neotřelá aranžmá, jakož i temperamentní herecké a taneční výkony.

 


Chcete-li vyhrát
vstupenky na 4TET do Chrudimi,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a

staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.Kolik alb vokálního tria 4TET najdete v jejich diskografii?

    a) 2 alba

    b) 3 alba

    c) 4 albaDvě podmínky, které je nutno splnit pro zařazení do slosování:

1)  odpovědět e-mailem 
na adresu soutez@chrudimka.cz

    – 
Předmět e-mailu:  Soutěž – 4TET
    – Text e-mailu:
                           – správná odpověď na soutěžní otázku(y)

2)  být fanouškem našeho portálu Chrudimka.cz na Facebooku 
      níže stiskněte tlačítko To se mi líbí, pokud ještě nejste fanouškem


  Sdílejte navíc veřejně tuto stránku na Facebooku či Google+ a máte dvojitou šanci vyhrát!

 

 

4TET plakát

 

Soutěž naleznete také na největších soutěžních portálech v ČR
Soutěže.cz, České soutěže, Soutěž.meWebSoutěže

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.