Neděle, 5.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

STUDNICE FEST nebude chybět ani letos

V polovině letních prázdnin se v krásném lesním prostředí s pohodovou atmosférou uskuteční další ročník Studnice festu. Jeden z mála festivalů, který se konal i v koronavirových pauzách opět hlásí skvělý program. Které kapely nebudou 29. a 30. července 2022 na Cihelce chybět?

Téměř domácí kapely Volant a Dukla Vozovna jako zástupci punku nebo Vypsaná Fixa. Páteční večer bude bezesporu patřit Kapitánu Demo s jeho albem Mistr světa všeho. Nové album 30 let testováno na lidech představí také početná parta Sto zvířat.

Poprvé se na festivalu představí Vojtěch Záveský alias Vojtaano nebo legendární kapela Vltava. Premiéru si odbyde také ženské seskupení Drum For Fun, které čítá dvanáct perkusivních nástrojů.

Upbeatový elektronický projekt, kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna, představí Ventolin. Rozhodně se nepůjde o obyčejné DJ vystoupení, ale můžete se těšit na energickou show s využitím řady chytrých mašinek, samplerů, ale třeba i jednoho bubnu a činelu.

No a chybět nebude ani mistr Záviš.


Vypsaná Fixa, Gaia Mesiah, N.O.H.A., Sto zvířat, Kapitán Demo, Zrní, Ventolin , Fast Food Orchestra, Vltava, The Atavists, Vojtaano, Dukla Vozovna, Záviš, Aiko, Něco něco, A Dull Set a Drum For Fun

Vstupenky koupíte v předprodeji na GoOut! Více informacích najdete na facebooku nebo www.studnicefest.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.