Suvereno vydává nové album ,,Alchymista”

Album AlchymistaNejen na Slovensku, ale také v České republice velmi známý raper Suvereno, vydává svou již třetí sólovou desku s názvem „ALCHYMISTA“. Suvereno má za sebou stovky koncertů, několik turné a také videoklipy, na které můžete narazit i na česko-slovenských hudebních televizních kanálech.

Album Alchymista se vzhledem k tomu, že přináší vysoké zastoupení zpěvu, dá žánrově charakterizovat jako „popový hip hop”. Tématicky se album řadí do kategorie „conscious (uvědomělý) hip hop”, protože skladby obsahují hlubokomyslné texty a především, na hip hop neobvykle bez vulgárních slov.

Jako hosté se v albu představila známá jména, jako například Daniel Nekonečný, Tomi Popovič, Majk Spirit, Dominika Mirgová, Mad Skill a další.

„Album som rozdelil do troch casti. Prva cast (okrem 1.) su tvrdsie a motivacne skladby. Druha su funny veci a rychlejsie tracky a cast tretia su uvedomele a spiritualne skladby”, prozradil raper Suvereno. Dále vzkazuje fanouškům, že se mohou také těšit na křest CD, na velké česko-slovenské turné ve spolupráci s agenturou NetwIN production a na spoustu soutěží o již zmíněné nové CD Alchymista.

Severeno

Suverenovi navíc vyšel 11. listopadu 2012 nový videoklip s názvem Bláznovstvá.

Více informací na www.suvereno.sk

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.