16. ročník Svatebního veletrhu Pardubice

16. ročník Svatebního veletrhu Pardubice poslední lednový víkend přivítá snoubence, jejich rodiny a všechny zamilované páry v centru Pardubic. Brány svatebního veletrhu se otevřenou v sobotu 25. ledna 2020 v 10,00 hodin v překrásném foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Tradičně veletrh nabídne širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánskou módu pro ženichy a ostatní muže na svatbě, svatební hosty. Nebudou chybět ani snubní a zásnubní prsteny za exkluzivní veletržní ceny, svatební kytice a květinové i svatební dekorace, ochutnávky cukroví a svatebních dortů, ale také slaného pohoštění.

Zazní také hudba nejen k obřadu, ale také doprovod na svatební hostinu a posvatební zábavu, uvidíte ukázky tanečních vystoupení, které mohou roztančit nejen Vaši svatbu. Snoubenci si budou vybírat práci hned několika profesionálních fotografů a videokameramanů, kteří zvěční Váš den D do nezapomenutelných fotek a videa.

Na žádné veselce by nemělo chybět hlavně dobré jídlo a pití, proto veletrh nabídne také možnosti svatebních hostin v hotelích a restauracích, dále cateringové společnosti, které zařídí Vaši hostinu třeba i u Vás na zahradě.

„Svatební veletrh má opět pro návštěvníky připravena tři patra s přibližně 60 vystavovateli se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Snoubenci mohou na veletrhu zařídit svoji svatbu od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Takové, jaké si to už malé slečny vysnily. Proto v každé patře veletrhu najdete vizážistku, případně i kadeřnici, která Vám ochotně a ráda poradí s vhodnou  vizáží právě pro Vás,” říká Adéla Trávníčková z pořádající agentury.

V doprovodném programu samozřejmě uvidíte především módní přehlídky svatebních šatů, nově však také oblečení a klobouky pro maminky snoubenců, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu či smyčcové kvarteto, vystoupí také písničkář. Vizážistky promění nenalíčenou modelku v okouzlující nevěstu, kadeřnické studio pak předvede nejnovější kadeřnické trendy pro svatební účesy u několika modelek. Program bude jako vždy bohatý, stejně tak jako tombola.

Pro všechny, kdo budou mít v roce 2020 svatbu, máme připravenou jednoduchou soutěž o svatební cestu do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

 

Otevírací doba veletrhu:

Sobota 25. ledna 2020 od 10 do 17 hodin

Neděle 26. ledna 2020 od 10 do 16 hodin

Vstup je ZDARMA

Kdo je připraven, prožije svůj svatební den v klidu a pohodě.

Svatební veletrh

 

Další informace najdete www.svatebni-veletrh-pardubice.cz a Facebooku.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.