Světový film – otázky a odpovědi

Světový film - otázky a odpovědi - hra od ALBIZábavná hra pro fanoušky světového filmu a nejen pro ně – SVĚTOVÝ FILM – otázky a odpovědi.

Ponořte se do světa úspěšných filmů, z nichž některé byly ověnčeny Oscary. Nově jsou do hry zařazeny fotky z filmů, a tak máte možnost si zavzpomínat na známé filmové scény a vybavit si jména vašich oblíbených herců.

V této vědomostní hře najdete 1 800 otázek ze světového filmu. Otázky jsou rozděleny do 6 okruhů: americké filmy, evropské a jiné filmy, tvůrci, herci, seriály a fotky.

Oboustranný herní plán umožňuje hrát i párty verzi této hry, ve které budete kromě zodpovídání otázek plnit i zábavné úkoly formou mluvení, pantomimy nebo kreslení.

Obsah: 300 karet s 1800 otázkami a odpověďmi, 100 karet s 300 úkoly, oboustranný herní plán, 6 figurek, 36 žetonů s kamerou v šesti barvách, hrací kostku, přesýpací hodiny, pravidla v českém jazyce.

 

Světový film - otázky a odpovědi - hra od ALBI

 

Albiautor: Albi (www.albi.cz)
název hry: Švětový film – otázky a odpovědi
rok vydání: 2011
počet hráčů: 2-6
doba hraní: 30 – 70 min
věk hráčů: od 12 let
herní kategorie: vzdělávací
stupeň náhody: střední podíl náhody
herní svět: současnost
humor: hra má k humoru blízko
složitost: jednoduchá 
počeštění: kompletně česká hra dostupná v ČR
charakteristika: svět, film, vědomosti, párty hra

 

 

Hru si můžete přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Český film - otázky a odpovědiDeskovou hru Světový film – otázky a odpovědi si lze zakoupit na www.modernihry.cz nebo pokud dáváte přednost kamennému obchodu, pak si zajděte třeba do pardubického AFI Paláce, kde najdete prodejnu ALBI.

Související hra – Český film – otázky a odpovědi

Více na www.albi.cz či www.modernihry.cz

Moderní hry - portál ALBI

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.