Úterý, 16.7.2024
HudbaKultura

TARJA – Colours in the Road Tour 2014

TARJA - Colours in the Road Tour 20147. září 2014, ČEZ Aréna Pardubice

Lyrický soprán, kterým Tarja svým fanouškům rozdává potěšení, opět zazní v České republice. Stane se tak přesně rok poté, co vyšlo doposud poslední album „Colours in the Dark“, její bezpochyby nejúspěšnější sólová deska. Po úvodní show vloni v Olomouci, kterou celá Colours In The Road World Tour začala, se k nám Tarja vrátí 7. září 2014 a koncert odezpívá v ČEZ Aréně Pardubice.

Je tomu několik dnů, co Tarja oznámila, že brzy – ještě na jaře – vydá novou verzi alba „Colours in the Dark”, které se bude jmenovat „Left in the Dark“. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja jistě obohatí i pardubický koncert.

Pro návštěvníky pardubického koncertu pak společně s Tarjou chystáme příjemné překvapení! Před tím, než nové album „Left in the Dark” půjde do prodejní sítě, bude jako prvním nabídnuto fanouškům, kteří přijdou do ČEZ Arény, a to za speciální cenu! Stačí si koupit vstupenku na koncert včetně CD (připlatíte za ně pouze 160 Kč)!

Na vstupech do haly budou speciálně označené koridory – na vstupenky s CD a bez CD – ihned u vstupu tak obdržíte nové CD Tarji. Takže volba je na vás… Vstupenka na koncert nebo vstupenka na koncert včetně CD „Left in the Dark”.

TARJA - Colours in the Road Tour 2014

Pozor! Do prodeje jdou čtyři typy vstupenek za zaváděcí ceny, platné do 31. května 2014:
– Stání před pódiem – 690 Kč
– Stání před pódiem + CD „Left in the Dark” – 850 Kč
– Stání vprostoru – 590 Kč
– Stání vprostoru + CD „Left in the Dark” – 750 Kč

Vstupenky jsou už v prodeji – objednejte je výhodně v předstihu na těchto stránkách nebo od úterý 4. března zakupte v obvyklých předprodejních sítích.

Tarja Turunen, foto (c) Jaromír Zajda Zajíček - FotoZajda.cz

Tarja Turunen pochází z finského města Kitee a zpěvu se věnuje od raného dětství. Vystudovala klasický zpěv, kterému se svým způsobem věnuje dodnes. S kapelou Nigthwish vydala v roce 1997 album kombinující metal a klasickou hudbu. Od roku 2005, kdy opustila Nightwish, se úspěšně věnuje sólovému zpěvu, zatím vydala čtyři sólová alba, která mají úspěch napříč kontinenty.

TARJA - Colours in the Road Tour 2014

 

 

fanoušci Tarji Turenen, foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.cz

Tarja, foto: (c) Jaromír Zajíček - FotoZajda.cz

foto: © Jaromír Zajíček – FotoZajda.cz

Více na http://www.pragokoncert.com a na http://www.tarjafanclub.com.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.