Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

The Australian Pink Floyd Show – Greatest Hits World Tour 2011

The Australian Pink Floyd Show - Greatest Hits World Tour 2011OSTRAVA – ČEZ ARÉNA – 31.1.2011 od 19:00
PRAHA – TESLA ARÉNA – 1.2.2011 od 20:00
Fenomenální The Australian Pink Floyd Show se vrací zpět do Evropy s ještě větší a lepší show! Jejich turné, které začne v lednu 2011, slibuje zcela nové unikátní kvadrofonní ozvučení a v kinokvalitě 3D vizualizace, nové animace, typické floydovské lasery a dech beroucí osvětlení. Kapela je na to velmi hrdá. Fanoušci v ČR tak budou mít možnost vidět poprvé v kinokvalitě 3D živý koncert!

Tato zbrusu nová show bude bude plná 3D videí a efektů, které si diváci budou moci vychutnat s pomocí 3D polarizačních brýlí. Je to stejná technologie, která se používá po celém světě v 3D kinech a vytváří iluzi trojrozměrného obrazu dotýkajícího se publika.

The Australian Pink Floyd Show - Greatest Hits World Tour 2011Steve Mac, zpěvák a kytarista říká: „Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme na turné s další zcela novou a větší show. Tato nová show je doposud nejnákladnější show jakou jsme kdy dělali. Pro naše fanoušky máme také překvapení v podobě 3D efektů a kvadrofonního ozvučení. Nikdy jsme nebyli silnější!“

The Australian Pink Floyd Show povznášejí Pink Floyd vystoupení na zcela novou úroveň. Jejich připravované turné Pink Floyd Greatest Hits Wourld Tour 2011 bude největším a nejúžasnějším tributem Floydů všech dob. Diváci si tak budou moci užít dvě a půl hodiny trvající živou show plnou absolutně největších hitů s velkolepě honosnými scénami, které dostanou všechny, nejen opravdové fanoušky Pink Floyd.

The Australian Pink Floyd Show - Greatest Hits World Tour 2011Předprodej vstupenek zahájen v pondělí 13.9.! 

K dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, přes web pořádající agentury Pragokoncert http://www.mastersofrock.cz/, na mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na tel. 577 432 580 a 224 235 267 na dobírku, v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v pražské kanceláři Pragokoncertu (U Bulhara 3, Praha 1).

 

 

Fotogalerie z koncertu TAPFS v Praze 1.2.2010 – http://www.fotozajda.cz/koncerty/the_australian_pink_floyd_show/galerie.html.

Fotogalerie z koncertu TAPFS v Praze 2.2.2009 – http://www.fotozajda.cz/koncerty/australian_pink_floyd/galerie.html.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.