Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Futsalisté ERA-PACKU zvítězili s desítkou ve skóre

ERA-PACK Chrduim x Kajot Helas Brno, foto: (c) 2010 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czPrvní dvouciferný výsledek nového ročníku ligy ja na světě. V pátek 10. září 2010 porazil ERA-PACK Chrudim brněnský Helas 10:1 i bez reprezentanta Rešetára, kterého vyřadily za hry vysoké horečky.

I druhý brněnský tým odjel z chrudimské palubovky s výpraskem. Minulý týden inkasovalo Tango na palubovce mistra 8x, Helas dostal ještě o dva góly více. Už od začátku zápasu bylo jasné, že ERA-PACK bude držet otěže zápasu pevně ve svých rukách a góly v rychlém sledu od Michala Mareše a Dentinha v rozmezí 6. a 7. minuty otevřely skóre. Do konce prvního poločasu se domácí prosadili již “jen” dvakrát, Helas si také několik příležitostí vypracoval, ale Mellera v brance nepřekonal.

Do druhého poločasu vystřídal zkušeného matadora v brance domácích Žďánský a musel ukázat v průběhu druhé dvacetiminutovky několik výborných zákroků, nicméně aktivita a převaha byla zcela zřetelně na domácí straně. Dlouho ale Helas držel přijatelný gólový rozdíl a až ve 32. minutě začali domácí přidávat další branky.

Skóre nakonec narostlo až na 10:1, když na 9:1 vstřelil jediný gól hostů Semerád. Domácí potvrdili výtečnou formu a Dentinho znovu ukázal, že je výborným koncovým hráčem, který zaznamenal hattrick, stínem utkání je pak zranění Mikana, který téměř celý druhý poločas sledoval z lavičky…

ERA-PACK Chrudim – Kajot Helas Brno 10:1 (4:0)

Branky: 7., 36., 39. Dentinho, 8., 17. Mareš M., 12. Vladyka, 32. Mareš R., 33. Douglas, 35. Cacau, 39. Popelka – 39. Semerád

Chrudim: Meller, Žďánský – Kroulík, Mareš R., Popelka, Vladyka, Mikan, Dentinho, Douglas, Cacau, Bouška, Mareš M.

Helas: Tuháček, Konečný M. – Cupák, Lacko, Hrůza, Maša, Dornay, Semerád, Mica, Svoboda, Sekanina, Skoupý

 

Více na www.fkerapack.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.