The Illusionists vystoupí již příští týden

The Illusionists – Live From Broadway, kteří vyprodali šest největších hal na světě, vystoupí již příští týden v Praze. A návštěvnostní rekordy lámou i u nás! Místo původně plánovaných čtyř show uvedou v pražském Kongresovém centru od 11. do 14. ledna celkem deset představení.

Sedm reprezentantů světové kouzelnické elity návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony.

Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain’s Got Talent, Enzo – L’insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve francouzské obdobě této talentové show a nejslavnější ženská iluzionistka Josephine Lee jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel – od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

 

The Illusionists

 

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl například Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.

The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadywaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.

 

Představení The Illusionists – Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

Všechna pražská představení, která se uskuteční v Kongresovém centru Praha od 11. do 14. ledna vždy od 16:30 a 20 hodin, bude moderovat a tlumočit do češtiny Libor Bouček.

 

The Illusionists

www.theillusionistslive.com   www.ticketportal.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a nezlobí! www.FotoZajda.cz