Tomáš Klus přijede v říjnu do Chrudimi

Tomáš Klus přijede v říjnu do Chrudimi11. října 2014, Sportovní hala Chrudim 

Po loňském úspěšném koncertu skupin Tři sestry & Wohnout se chrudimská sportovní hala opět promění na halu koncertní. Na pódiu se tentokrát představí držitel několika hudebních cen, včetně zlatého slavíka a titulu zpěvák roku udíleného hudební akademií, Tomáš Klus.

V rámci turné Proměnamě, jehož poslední konecrt ve východních Čechách proběhne v Chrudimi,  se návštěvníci mohou těšit nejen na písně z novinkového alba, po němž je tour pojmenovaná, ale i na výběr písní z alb starších včetně největších hitů jako je Nina nebo Pánubohudooken.

Tomáš Klus je pokračovatelem české písničkářské tradice a mnohými je označován za novodobého Karla Kryla. Jeho hudbu nelze zaškatulkovat do jednoho žánru, v jeho písních lze nalézt jak duchovní a inspirativní sílu, ale i jeho osobní pohled na současné dění ve společnosti. Kromě skládání písní a textů se Tomáš věnuje také herectví a v současné době ho lze spatřit v nové pohádce Tři Bratři.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejní síti www.ticketpro.cz nebo v kamenných předprodejních místech: v restauraci Kateřina Chrudim, hostinci U Sladovny Chrudim nebo v pardubické hospodě Na Rychtě.

Cena vstupenky v předprodeji je 450 Kč, na místě je cena 490 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH a manipulačních poplatků prodejců.

Hala bude otevřena od 18:30 hodin, začátek vystoupení je plánován na 20:00 hodin. 

Tomáš Klus přijede v říjnu do Chrudimi

Více informaci na www.facebook.com/akcenachrudimsku či na webu Tomáše Kluse – www.tomasklus.cz

Potvrď svou účast na Facebooku: hwww.facebook.com/events/1465874767012789/ 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.