Vstupenky na základní část míří ve středu do prodeje

Vstupenky na základní část míří ve středu do prodejeHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice ve středu 10. září 2014 spouští prodej vstupenek na všechny zápasy základní části Tipsport extraligy. Pokladny ČEZ Areny budou otevřeny od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 17.00 hodin, k dispozici jsou také v sekci ONLINE VSTUPENKY.

Výše vstupného zůstává beze změny, na extraligový hokej lze do Pardubic přijít v případě včasného nákupu přes internet laciněji jak v sezoně 2009/2010. Nejlevnější lístky k stání stojí 90 korun.

„Už šest let platí v Pardubicích stejné ceny jednotlivých vstupenek. Jsme nuceni upravit časová pásma dynamického ticketingu, abychom udrželi výši vstupného na totožné úrovni,“ uvedl marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Jan Kratochvíl. Stále platí, že levnější jsou vstupenky koupené přes internet.
Od středy si fanoušci mohou zakoupit vstupenky na všech šestadvacet utkání základní části.

„K dispozici jsou také místa nejvyšších kategorií. Doporučuji fanouškům uspíšit jejich nákup, protože hlavně na atraktivní utkání s Hradcem Králové, pražskými S nebo Kometou Brno mohou brzy zmizet,“ řekl Jan Kratochvíl.
Příjemnou změnou pro fanoušky jsou nové turnikety v hale, které by měly zrychlit jejich odbavení při vstupu do ČEZ Areny – vstupenky stačí nově k nim pouze přiložit. Všechny jsou nově vybaveny čtečkou online vstupenek, která byla v minulé sezoně pouze u třech. Nyní je jimi vybavená celá aréna.

Pokladny ČEZ Areny jsou do prvního domácího utkání se Slavií Praha otevřeny každý den.

Více informací na www.hcpce.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.