Trancefusion – Special Old School edition 2

Trancefusion - Special Old School edition 2BTL Agency oznamuje další speciální edici s pořadovým číslem dva. V pátek 8. listopadu 2013 a v sobotu 9. listopadu 2013 se s těmi největšími old school hity představí opět několik hvězd světového kalibru. Po úspěchu první edice a po stovkách kladných reakcí jsme se rozhodli, že budeme našim fanouškům přinášet tuto akci pravidelně vždy jedenkrát ročně s výjimkou tohoto roku, kdy vám tuto párty servírujeme podruhé! A tentokrát se poprvé v historii se Trancefusion přesune i za hranice ČR do nejmodernějšího a největšího klubu Slovenska Ministry of Fun.

Jsme také velice rádi, že jsme se na exkluzivní spolupráci dohodli s dvěma světovými hvězdami, které zazářily v únoru na první edici a jsou vnímáni jako jedni z nejvýraznějších představitelů tohoto žánru. S radostí vám oznamujeme jména rezidentů Old School edicí, kterými budou JOHAN GIELEN a KAI TRACID! Můžeme vám tedy slíbit, že tyto dvě hvězdy budou do budoucna reprezentovat značku Trancefusion Old School Edition a budou svým způsobem tvářemi této akce.

Další hvězdou tohoto žánru, která v listopadu zavítá do ČR a na Slovensko bude legendární německý matador a řezník SCOT PROJECT, který rozhodně nenechá nikoho na parketu v pomyslném klidu. Po jeho návratu do ČR již dlouhou dobu volají fanoušci jeho hudebního stylu.

S radostí vám oznamujeme čtvrté jméno, které vás rozpumpuje na listopadové Trancefusion – bude jím německý dj a producent s originálním soundem, který si našel v ČR mnoho příznivců DJ SHOG!

České barvy bude hájit resident Trancefusion Thomas Coastline, který zahájí večer svým speciálním setem složeným z těch největších “starých” hitů.

Věříme, že v listopadu zažije klub Sasazu a Ministry of Fun minimálně stejnou neuvěřitelnou elektrizující atmosféru, jaká panovala v únoru v Praze. V prodeji je již první vlna vstupenek za nejvýhodnější cenu 390 Kč nebo 15 Eur.

Pátek  8. 11. 2013, 21:30 otevření klubu, 22:00 start programu, 06:00 konec
SaSaZu Club, Bubenské nábřeží 306, Praha 7

Sobota 9. 11. 2013, 21:30 otevření klubu, 22:00 start programu, 06:00 konec
Ministry of Fun, Banská Bystrica, Slovensko

DJs: JOHAN GIELEN, KAI TRACID, SCOT PROJECT, DJ SHOG, THOMAS COASTLINE (speciální set old school hitů)

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.