Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

Trancefusion vyhlašuje European DJ Contest

Trancefusion vyhlašuje European DJ ContestMyslíte si, že jste mladí a nadějní trance DJ’s a producenti? Máte chuť být jedním z účinkujících New Talents Stage na Trancefusion Power of Elements po boku desítek 
světových hvězd? Pak nastražte uši!

Trancefusion ve spolupráci se Sampler Production a s Pokket Mixer pořádá European DJ Contest na Trancefusion New Talents Stage dne 19. dubna 2014 v Průmyslovém Paláci v Praze! Hraní na této prestižní akci je pro mnoho talentovaných DJ’s nedozažitelná meta. Teď však přichází chvíle, kdy se může vše změnit a Vy můžete naplno ukázat, co ve Vás je.

Vaším úkolem je namíchat Trance mix, který bude mít maximálně 60 minut a dokáže zaujmout natolik, že Vás dovede až na Trancefusion stage. Mějte na paměti, že se můžete stát součástí akce, na které vystupují ty největší hvězdy Trance music, proto si dejte záležet a pokuste se o naprosto originální set. Contest je totiž určen pro DJ’s z celé Evropy, takže konkurence bude velká. I tak má ale šanci každý z Vás!

Pravidla soutěže:

Váš set bude nahrán na Soundcloud, kde si jej budou moci poslechnout všichni a následně budou pomocí LIKE na Facebooku hlasovat pro své favority. Hlasování potrvá od 9.2. do 16.3., kdy bude vyhlášeno prvních sedm míst a 
tito DJs budou na základě výsledků obsazeni na New Talent Stage a 19.4. se osobně představí naživo všem fanouškům. 

Sety zasílejte do: 9.2.2014

Na emailovou adresu: contest@sampler.cz, zašlete odkaz na set ve formátu mp3 v maximální délce 60min, nahraný na uložiště http://czshare.com/ zároveň se setem zašlete své jméno (umělecké i osobní a napiště, pod kterým chcete set zveřejnit), krátké BIO, státní příslušnost, fotografii.

Hlasování proběhne na portále www.sampler.cz: 9.2.2013 – 16.3.2014 pomocí sociálních sítí FB, Twitter, G+

Počet výherců: 7 nejlepších producentů získá jedinečnou možnost zahrát živě na Trancefusion a na producenty umístěné na nejvyšších příčkách čekají i věcné ceny.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.