Neděle, 3.12.2023
HudbaKultura

Transmission oznamuje kompletní lineup

Transmission oznamuje kompletní lineupV sobotu 29. října 2016 oslaví Transmission Festival své 10leté výročí s premiérovou show nazvanou The Lost Oracle (Ztracená věštkyně).

Tato jedinečná akce nám slibuje, že se stane nezapomenutelnou nocí. Nová show nás zavede do chrámu, kde se pokusíme získat informace o budoucnosti a rozluštit ji z magické krychle. Více než kdykoliv předtím bude tato show audiovizuální podívanou, kde se propojí zvuk a vizuální svět. Můžete očekávat neobyčejné množství laserů v kombinaci s více než 300 světelnými instalacemi, jež budou detailně propojeny se speciálními efekty, video-mappingem a vystoupeními tanečníků a herců, a vytvoří tak výjimečnou show, která s jistotou ohromí vás a vaše smysly.

Hrdinové taneční hudby, jež vystoupí na této jedenáctihodinové podívané a jež vyzvednou tuto noc na vyšší úroveň s jejich unášejícími basy a povznášejícími melodiemi, jsou Markus Schulz, Ferry Corsten presenting Gouryella, John O’Callaghan, MaRLo, Vini Vici, Orkidea a duo Driftmoon a ReOrder, kteří se dali dohromady speciálně pro Transmission, aby předvedli exkluzivní ‚back to back‘ vystoupení. Pro celou noc nás rozehřeje český warm-up DJ Thomas Coastline.

A konečně – jedním z hlavních momentů každé Transmission je Transmix, jež je předpřipravený hudební mix s pečlivě synchronizovanou světelnou a laserovou show v kombinaci s ohromujícími vizualizacemi v podání holandského VJ týmu Vision Impossible, který je špičkou ve svém oboru. Připravte se na jedinečnou show svého druhu, na které se představí živí účinkující společně s ohromující hrou světel, laserů a ohňostrojů, která jako obvykle přiláká lidi z více než 60 zemí světa do pražské O2 areny, aby společně prožili tento neobyčejný zážitek nočního života.

Ujistěte se, že budete součástí a shlédněte úplně nový trailer k nadcházející show.

 

{source}[[iframe width=”610″ height=”345″ src=”https://www.youtube.com/embed/H9CvrKisG0k” frameborder=”0″ allowfullscreen]][[/iframe]]{/source}

 

Transmission ‘The Lost Oracle’ ?
sobota 29. 10. 2016
O2 arena Praha
20:00 – 06:00 (Ve 3 hod přijde zimní čas a hodiny se posunou o hodinu zpět.)
Markus Schulz, Ferry Corsten presenting Gouryella, John O’Callaghan, MaRLo, Vini Vici, Orkidea, Driftmoon, ReOrder a Thomas Coastline

Vstupenky a více informací na www.transmission.events

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.