Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Transmission se blíží mílovými kroky

Transmission se blíží mílovými krokyNejvětší taneční akce ve střední Evropě, která se každoročně koná v naší pražské O2 areně, oslaví letos svou dekádu v sobotu 29. října 2016. Organizátor akce, United Music Events, má na poslední říjnový víkend připravenou úplně novou show s názvem The Lost Oracle, na kterou se přijedou podívat lidé z více než 60-ti zemí světa. Na letošní premiéře vystoupí velké množství DJů a umělců, mezi nimiž budou také legendy hudebního světa, jež netřeba představovat – Holanďan Ferry Corsten se setem Gouryella a irská super hvězda John O’Callaghan. Podruhé se na Transmission ukáže také miláček českého publika, úžasný Australan MaRLo, jehož energické vystoupení oživí zpěvačka Chloe. Poprvé u nás vystoupí nejslavnější finský DJ Orkidea a izraelští Vini Vici přiletí do Prahy celou akci uzavřít. Speciální společný set si chystá slovenský DJ Driftmoon, který bude na podiu společně s krajanem ReOrderem.

Samozřejmě nebude chybět ani oblíbenec Markus Schulz, který k nové edici připravil hymnu. Líbí se vám?
https://soundcloud.com/markusschulz/thelostoracle

Tato 11 hodin dlouhá cesta s velmi nabitým programem, nenechá návštěvníky vychladnout. Zajděte si užít tuto akci a už teď počítejte s tím, že Váš noční život zažije něco nevídaného. Transmission bude nejspíše brzy vyprodaná, protože v prodeji je méně jak 1500 vstupenek.

K Transmission patří také tradičně pre-party, která se koná o den dříve, tedy v pátek 28.10. a je pro návštěvníky se vstupenkou na Transmission do 23:00 zdarma. Rozehřívací akce v klubu Mecca si tento rok připravila opravdu silný zahraniční line-up složený z Fisherman & Hawkins, Arkham Knights, Simon O’Shine, Kris O’Neil, Exis a spousty dalších zvučných jmen. Transmission pre-party v Mecce patří každoročně k velmi úspěšným akcím a v klubu je vždy od začátku až do konce skvělá atmosféra. Bezpochyby je to nejlepší způsob, jak odstartovat pořádný Transmission víkend!

Vstupenky a další informace o tomto velmi nabitém víkendu získáte na www.Transmission.events

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.