Pondělí, 15.4.2024
HudbaKultura

Twenty Øne Piløts a jejich The Banditø Tour

Americká skupina Twenty Øne Piløts dorazí do pražské O2 Areny v rámci světové The Bandito Tour, na kterém fanouškům představí album Trench, které bylo vydáno 5. října letošního roku.

Jejich koncert ale nebude v tomto roce, nýbrž až v tom nadcházejícím. Termín se stanovil na druhý měsíc v kalendářním roce a tím je 16. únor roku 2019. Toto hudební vystoupení se odehraje ve večerních hodinách, přesněji ve 20:00.

Ještě předtím, než kapela poputuje do Prahy, tak navštíví i další zastávky jako je například Chicago, Boston, Philadelphia, New York, Washington, Dallas, Melbourne, Kyjev, Oslo, Berlín, Stockholm a mnohé další.

Fanoušci se mohou těšit nejen na členy kapely jako je Tyler Joseph a Josh Dun, ale i na velkolepou show, kterou si frontmani připraví právě v O2 Areně. Na tomto turné „vypustí“ do světa nové písně z desky, která se řadí mezi nejočekávanější tituly roku 2018.

S úspěchy ještě nekončíme, poněvadž to je jeden ze záchytných bodů, kterému bych osobně věnovala větší pozornost. Tyler společně s Joshem získali cenu Grammy za svůj nejpopulárnější singl Stressed Out, dále pak řadu zlatých, platinových a multiplatinových certifikátů. Na portálu YouTube má videoklip k této písni 1,5 miliardy zhlédnutí. Dokonce se tento klip řadí do žebříčku na 51. místo nejsledovanějších videí vůbec. Dále se mezi jejich slavné hity řadí píseň Heathens ze soundracku k předloňskému titulu Sebevražedný oddíl. Tato písnička taktéž pokořila miliardovou hranici zhlédnutí, stejně jako Stressed Out. A teď se blížíme k dílům, jako takovým a tím je diskografie skupiny Twenty Øne Piløts. Na svém kontě mají již pět studiových alb. Prvním debutem byla deska nesoucí stejný název jako kapela samotná, tedy Twenty Øne Piløts, dále následovaly Regional at Best, Vessel, jejich nejúspěšnější Blurryface a nakonec Trench.

Tento koncert bude fenomenální jak pro skupinu, tak i pro fanoušky, kteří se zúčastní této únorové události.

 

 

Veškeré informace ohledně koncertu naleznete na oficiálních webových stránkách O2 Areny nebo u pořadatele fource.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.