UEFA Futsal Cup se blíží

UEFA Futsal Cup se blížíJiž za necelé dva týdny, konkrétně ve dnech 30. září – 3. října 2014, do Chrudimi na pár dní zavítají jedny z nejepších futsalových celků v Evropě. Na chrudimském Zimním stadionu se totiž odehraje další ročník UEFA Futsal Cupu – Main round.

Za Českou republiku nastoupí futsalový desetinásobný mistr z Chrudimi FK ERA-PACK Chrudim. Francouzské hlavní město přijede reprezentovat celek Sporting Paříž. Přijede také MFC Stolitsa Minsk z Běloruska a KMF Zelezarec Skopje z Makedonie. Jako vždy nepůjde o lehké zápasy a jako vždy bude potřeba velká podpora fanoušků, kterých se v Chrudimi jistě najde plno, takže neváhejte a přijďte podpořit chrudimské futsalisty v cestě Futsal Cupem, letos snad už do Final Four.

Rozpis zápasů:
30. září 2014
17:30 Sporting Paříž – KMF Zelezarec Skopje
20:00 FK ERA-PACK Chrudim – MFC Stolitsa Minsk
1. října 2014
17:30 MFC Stolitsa Minsk – Sporting Paříž
20:00 FK ERA-PACK Chrudim – KMF Zelezarec Skopje
3. října 2014
17:30 KMF Zelezarec Skopje – MFC Stolitsa Minsk
20:00 Sporting Paříž – FK ERA-PACK Chrudim

Ceny vstupenek:
Na utkání UEFA Futsal Cupu lze koupit vstupenky na jednotlivé hrací dny. V ceně je vstupné na oba 2 zápasy, které se v daný den odehrají.
Muži – 60 Kč
Ženy, ostatní – 40 Kč
Děti do 150 cm, ZTP + ZTP/P, členové fan klubu, držitelé klubových karet a celosezónních permanentních vstupenek FK ERA-PACK Chrudim mají vstup na všechny zápasy ZDARMA.

Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P platí vstupenky vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod – jedna osoba. Žádné další slevy pro držitele průkazů ZTP či ZTP/P nejsou poskytovány.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.