Ve čtvrtek přivítá chrudimský ERA-PACK pražské Benago

Ve čtvrtek přivítá chrudimský ERA-PACK pražské BenagoJiž ve čtvrtek 24. dubna 2014 se od 18:10 hod odehraje v chrudimské Sportovní hale 1. semifinále Chance Futsal ligy a to mezi FK ERA-PACK Chrudim a FC Benago Praha.

Chrudimští futsalisté ve čtvrtfinále vyřadili pražskou Slavii a Benagu se podařilo 3x zvítězit nad kladenským klubem FK SAT-AN Kladno. Přijďte tedy do chrudimské haly v neobvyklý den i v neobvyklou hodinu podpořit svůj tým a pomoci mu tak na cestě za 10. titulem Mistra 1. futsal ligy.

Jako zpestřední si pro vás FK ERA-PACK Chrudim připravil ve spolupráci se společností Changhong Europe Electric s.r.o. hru o televizor. Jedná se o hru o televizor CHANGHONG typ LED29A6500K při semifinále play-off Chance Futsal ligy – FK ERA-PACK Chrudim vs. FC Benago Praha.

 
PRAVIDLA SOUTĚŽE:

– na každém domácím utkání  semifinálové série play-off si fanoušci mohou zakoupit herní los, který doplní o své kontaktní údaje a vhodí jej do osudí 

– cena 1 losu je 20,-Kč

– po skončení každého domácího utkání semifinálové série play-off vylosuje kapitán FK ERA-PACK Chrudim tři výherce, kteří získají sportovní hliníkové láhve Alusport Bottles, které věnuje společnost IG SERVICE s.r.o.

– tito výherci se vracejí zpět do osudí a i nadále se účastní soutěže o hlavní výhru – televizor 

– po skončení semifinálové série play-off vylosuje kapitán FK ERA-PACK Chrudim výherce televizoru CHANGHONG typ LED29A6500K, cena bude předána ihned na ploše sportovní haly, pokud bude výherce přítomen, případně připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle futsalového klubu na adrese Čáslavská 328, 537 01 Chrudim, každý pracovní den od 7:00 do 15:30 hodin

– v případě výhry se výherce prokáže průkazem totožnosti

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.