Velké koncerty střídá tradiční zábava

plakat_mikulasKulturní dům Herálec pravidelně zve na své podium ty nejznámější české a slovenské interprety. Návštěvníci si za více jak deset let pravidelných koncertů zvykli na jména jako Chinaski, Kryštof, Divokej Bill, Horkýže Slíže a mnoho dalších. Nemenší oblibě se však tomto hudebním klubu těší i tradiční zábavy. Oblíbené Vinobraní nebo vyprodanou Štěpánskou zábavu letos doplňuje pekelný mejdan naplánovaný na sobotu 3. prosince 2011.

V ten den se totiž herálecký sál promění peklo, které obsadí čerti, Mikulášové a andělé. Kromě speciálních dekorací, efektů a kostýmů se příchozí mohou těšit na doslova zdomácnělé Normal 03, stovky svítících rohů, speciální drinky, pekelnou rockotéku, podzemní peklo a především šestnáctistupňové Čertovské pivo uvařené jen pro tuto příležitost.
Skupina Normal 03 převzala zábavovou štafetu po hlinecké legendě Motouz, která se starala o akce v širokém okolí přes dvacet let. Jejich repertoár je složený především z převzatých písní, které sahají od původní tvorby původních sestav Elán a Atrey přes Tři Sestry, UDG, Turbo, Harlej až po zahraniční Green Day či Offspring.  O hudební zábavu tak bude dobře postaráno, navíc po půlnoci je připravena tradiční herálecká rockotéka do ranních hodin.
Vstup do kulturního domu Herálec v sobotu 3. prosince bude umožněn po sedmé hodině, Mikulášská zábava pak vypukne o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma. Vstupenky budou k dostání na místě za 50 Kč a masky čerta, Mikuláše či anděla mají vstup zdarma!
Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2011 (12 let koncertů v KD Herálec)
08.10. VINOBRANÍ
22.10. STO ZVÍŘAT + POLEMIC
05.11. ZRF: ŠKWOR + IMODIUM
19.11. CHINASKI
03.12. MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA
16.12. UDG + RYBIČKY48
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.