Velký úspěch chrudimských dětských sborů

Dětské pěvecké sbory ZUŠ Chrudim (Květinky a Fiori Cantanti) zaznamenaly v letošním roce velké úspěchy – vysoutěžily nejen pro sebe, ale i pro své domovské město Chrudim zlatá pásma na krajské přehlídce školních pěveckých sborů, na soutěži pěveckých sborů při festivalu Tomáškova a Novákova hudební Skuteč a také na soutěži pěveckých sborů základních uměleckých škol (s postupem do celostátního kola v Litomyšli, kde získaly stříbro).

Díky těmto úspěchům obdržely naše sbory nejen pozvání na prestižní Mezinárodní festival dětských pěveckých sborů v Pardubicích, ale byly přizvány i na společné vystoupení s Helenou Vondráčkovou na jejím koncertě v chrudimské sportovní hale 31. května.

Umění našich šikovných zpěváčků je možné vyslechnout během závěru školního roku také na jejich vlastním Májovém koncertě v Kostele ČCE na Pardubické ulici a to v pátek 24. května v 19:00.

Dětské sbory také zahajují nábor pro nové zájemce od 7 do 18 let věku – volejte 775 900 198 nebo piště na martin.profous@email.cz.

Děkujeme zpěváčkům za velkou píli a všem příznivcům za podporu.

 

Májový koncert

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.