Vydejte se na Ekologický veletrh ENVI a Stavební veletrh do Brna s Občanským sdružením Altus zdarma

Veletrh UrbisChrudim/Brno – Občanské sdružení Altus pořádá pro veřejnost Pardubického kraje odbornou exkursi na téma právo v oblasti životního prostředí ve čtvrtek 25. a v pátek 26. dubna 2013.

Účastníci akce se budou moci seznámit na brněnském veletrhu s novinkami v oblasti ekologie. „Cílem exkurse je nabídnout možnost veřejnosti seznámit se s novými technologiemi ve vodním a odpadovém hospodářství, možnostmi financování z Operačního programu Životní prostředí ČR,” říká projektový manažer  Občanského sdružení Altus Roman Málek.

Přihlášky se přijímají ještě do úterý 23. dubna 2013 do 15 hodin na webových stránkách sdružení www.osaltus.cz, případně na adrese malek@chrudimka.cz či telefonu 731 561 465. Pro účastníky je doprava, ubytování, stravování a vstup zdarma.

Exkurse je součástí Partnerského projektu dalšího vzdělávání občanů Pardubického kraje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství”. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.