Vytvořte svou vlastní kartu pro hru Speed Cups a vyhrajte!

Speed CupsPrávě byla otevřena mezinárodní kreslířská soutěž hry Speed Cups, která trvá až do 31. května 2015!

Hráči z celého světa jsou zváni, aby vytvořili svůj vlastní design pro kartičku ve hře Speed Cups od Piatnik. A mohou k tomu zvolit způsob, který jim nejvíc vyhovuje: namalovat motiv ručně, na počítači, vysochat ho, či vyfotit – prostě cokoli. Zachovat musejí jednoduché pravidlo: na kartě musí být zastoupeno všech pět barev, což vyhovuje pravidlům Speed Cups 1 nebo 2. Předpokládá se účast soutěžících z 20 zemí! Jste fanoušky hry Speed Cups? Zapojte se společně s ostatními do kreativní soutěže!

Použijte svou tvůrčí fantazii a šikovnost a vyhrajte 4 noci v apartmánu Speed Cups Suite ve Funkey Hotelu v Bruselu. A navíc vám zaplatíme cestovní výlohy až do částky 500 €!

Uzávěrka soutěže je 31. května, účastní se pouze výtvory, které doručíte do společnosti Piatnik Praha mailem nebo poštou. Zástupci společnosti poté vyberou 10 nejlepších děl. Následně bude z každé země vybrán jeden výtvor porotou, ve které zasedne osobně pan Haim Shafir. Z nich bude náhodně vylosován vítěz celé soutěže, který získá krásnou a hodnotnou cenu: 4 noci v apartmánu Speed Cups Suite ve Funkey Hotelu v Bruselu a cestovní výlohy až do částky 500 €.

Speed Cups

Vítězná karta bude publikována a prodávána v druhé půlce letošního roku. Její tvůrce/designér bude zmíněn přímo na kartě (např. Anna, Polsko) a vítězové zemí získají balíček se všemi mezinárodními kartami.

Speed Cups je zábavná akční hra pro 2-4 hráče od 6 let. Stačí vám pouhých 10 minut, abyste se pobavili s rodinou! Tato hra má velmi jednoduchá pravidla, je dynamická a veselá. Hráči musí mít dobrou koordinaci „oko-ruka“. Počítají se správně sestavené kombinace kalíšků podle zadání na kartičce, pokud se spletete, nezískáte bod a hraje další hráč. Buďte pozorní a rychlí!

Speed Cups

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.