Vzniká Rada mladých, můžeš být u toho!

Ilustrační obrázek - mládež v akciZajímáte se o věci veřejné a není vám lhostejný život lidí ve vašem okolí? Připojte se k nám a pomozte tak vytvořit nové programy pro aktivní mladé lidi! Dáme vám možnost ovlivňovat a utvářet prostor, ve kterém společně žijeme! Nabídneme vám potřebné know how a další příležitosti!

Nadace rozvoje občanské společnosti hledá mladé aktivní lidi ve věku od 18 do 28 let, kteří mají zájem podílet se na vzniku nového programu pro mladé a vytvoří tzv. Radu mladých.

V rámci nově vznikajícího programu budeme poskytovat granty na realizaci komunitních projektů mladých lidí v České republice. Chceme tím podporovat sebevědomé, zodpovědné lidi, kteří mají zájem se aktivně zapojovat do společenského dění a do života komunity, chtějí se dále vzdělávat a realizovat vlastní nápady.

Co vám nabízíme?
Nabízíme vám odbornou pomoc, potřebné vzdělání v nadační práci a v tématicky zaměřených kurzech, získání certifikátů a do budoucna možnost pracovní nabídky. Chceme s vaší pomocí prezentovat názory současné mladé generace, určovat její reálné potřeby a zájmy. První seminář pro vybrané zájemce bude již v únoru a poradí vám, jak na své projekty a nápady sehnat peníze a jak je zajímavě prezentovat (PR a fundraising).

Kolik času vám to zabere?
1 x měsíčně koordinační schůzka v Praze nebo Brně a aspoň 1x týdně komunikace přes e-mail, telefon, blog, diskusní fórum.

V případě, že se chcete do Rady mladých zapojit, pošlete stručné CV a dva důvody, proč vás projekt zaujal. Hlaste se nejpozději do 31. ledna 2010!

Máte další dotazy? Neváhejte se na nás obrátit!

Kontakty:
Kateřina Červená, programová manažerka
E-mail: katerina.cervena@nros.cz, mobil: 604 973 188
Lenka Pavlíková, programová koordinátorka
E-mail: lenka.pavlikova@nros.cz, mobil: 733 264 245

O Nadaci rozvoje občanské společnosti: NROS je významnou nadací v České republice. Dlouhodobě podporuje rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru. Prioritou jsou programy pro děti a mladé lidi (Pomozte dětem, Make a Connection – Připoj se aj.). NROS má zkušenost s podporou projektů z veřejných zahraničních i soukromých zdrojů a chce se o tyto znalosti podělit s mladými aktivními lidmi.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.