Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Xindl X & Olga Lounová hosty pardubické show Evropy2

Xindl X & Olga Lounová hosty pardubické show Evropy2V pátek 22. října 2010 přijíždí do Pardubického výstaviště IDEON zcela nová mega live show oblíbeného radia Evropa2. K vyhlášenému bavičskému komandu, v jehož čele vystoupí Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Lucie Šilhánová, Pavel Cejnar a Ondra Vodný, přijal pozvání populární hudebník Xindl X a zpěvačka Olga Lounová, jejichž hit “Láska v housce” slaví obrovské úspěchy. Tento hvězdný lineup doprovodí celebrity a známé osobnosti českého showbusinessu.

Čekají vás super soutěže, ochutnávka vybraných drinků, krásné tanečnice a hostesky, speciální laserová show z Holandska a k tomu světla a projekce od profi mistrů ze společnosti Koncertservis Praha. V celém pavilonu bude postaven masivní grandsupport, na který bude zavěšena obří konstrukce světelných efektů, videoprojekcí  a pyrotechniky. Zvukovou kulisu obstará systém EAW z USA. Třešničkou na dortu pak bude vystoupení taneční skupiny TBASS, která je ověnčena tituly čtyřnásobní mistři České republiky ve stylu breakdance, vícemistři světa, taneční skupina roku 2008 v ČR.

Těšit se můžete nejen na jedinečný program a doprovodnou show, vysoký komfort a služby, ale k umocnění zážitků vám jistě poslouží i kvalitně připravené bary včetně oblíbených koktejlů, jejichž cílem bude uspokojit všechny za příznivé a dostupné ceny.

Pardubické výstaviště IDEON zaznamenalo několik podstatných změn. Vybudovány byly nové toalety, které poskytnou dostatečný komfort a nový bude i systém vstupu na výstaviště. Zamezí se tak dlouhým frontám, které provázely akci
v minulém roce.

Start 20:00 hodin, konec 5:00
Vstupenky: předprodej 150,- Kč, na místě 200,- Kč

Předprodeje:
Prodejna Storm, Afi Palace, Masarykovo náměstí 2799, Pardubice, tel.: 733 129 947
Miss Sixty, třída Míru 61, Pardubice
Kavárna u Čtyř Prstů, Pernštýnské nám. 58, Pardubice
Informační centrum Hradec Králové, Gočárova 1225 + Velké náměstí 165, Hradec Králové
Axcent /stánek hodinek, OC Futurum, Hradec Králové
Terarium Skate Shop, Resselovo nám, Chrudim, tel.: 604 165 787
Jamaica Bowling Club, Pražská 556, Přelouč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Cena neobsahuje poplatek prodejce. Zákaz vnášení drog, zbraní, vlastního pití a jídla.
Na akci platí zákaz vstupu mladším 16 let. Alkohol mladším 18 let nebude prodán.

Více na http://www.rannishowlive.cz/ a http://www.evropa2.cz

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.